پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جوانترین تهیه کننده کنسرت آملی در کشور بیان کرد;
جوانان آملی پتانسیل بالایی در فعالیت های فرهنگی هنری دارند
سهیل روحی جوانترین تهیه کننده کنسرت آملی در کشور گفت: در شهر آمل جوانان با استعداد زیادی در تمامی زمینه ها داریم که امیدواریم مسئولان آملی با برخی تنگ نظری ها مانع پیشرفت این نخبه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی نشوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سھیل روحی متولد ۱۳۷۹ اھل شهرستان آمل است که جوانترین تھیه کننده کنسرت در کشور می باشد و در دھه ۹۰ فعالیت خود را در حوزه موسیقی آغاز کرده است .

از سوابق وی می توان به ھمیاری انجمن بیماران ام اس ، مترجمی ناشنوایان استان که سبب مقام اول مترجمی ناشنوایان کشور شد و ۲ سال فعالیت حرفه ای در زمینه برگزاری کنسرت و قائم مقامی کمیته جوانان هیات ورزش همگانی اشاره کرد .

روحی بیان کرد : اولین تھیه کنندگی کنسرت خود را در ۷ آذر سال ۱۳۹۷ در شھر ساری و با حضور بابک جھانبخش خواننده پاپ محبوب ایران انجام دادم و در طول این مدت با خوانندگانی چون شھاب مظفری، علیرضا طلیسچی و اشوان نیز ھمکاری داشتم.

وی با اشاره به حمایت ھای خوب مردم ساری اظھار کرد: در شروع کار خود با حمایت گسترده مسئولان ساری روبرو شدم و در ادامه که به آمل برای برگزاری کنسرت آمدم با کارشکنی ھای زیادی مواجھ شدم و در نهایت برای کنسرت علیرضا طلیسچی بعلت سنگ اندازی ھای فراوانی که شده بود سعی کردیم کنسرت را به نفع خیریه برگزار کنیم و سرانجام ۵۲ میلیون تومان ضرر کردم.

روحی جوان موفق آملی در خصوص کنسرت اشوان در محمودآباد بیان کرد: ۲۲ مرداد سال جاری در شھر محمودآباد کنسرت اشوان را برگزار کردیم و بازخورد خوبی در پی داشت و امیدوارم بتوانیم مابقی پروژه ها را به همین شکل با نظم و شکوه خاصی برگزار کنیم.

وی در خصوص آمار برگزاری کنسرت در آمل اظھار داشت : در ھر ماه می توان سه کنسرت شھری در آمل برگزار کرد و آمل در تعداد برگزاری کنسرت بعد از محمودآباد در صدر لیست قرار دارد.

جوانترین تهیه کننده کنسرت آملی در پاسخ به سوال خبرنگار مازندرانه درباره عدم برگزاری کنسرت در آمل پاسخی نداد که این موضوع می تواند حرف های زیادی در عین نگفتن داشته باشد و امیدواریم فضایی حاکم شود تا جوانان شهر آمل بتوانند راحت از قبل به فعالیت های فرهنگی هنری خود بپردازند.

خبر : مسیح مسلمی پاشا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.