پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ویزیت رایگان ۱۳ هزار مسافر نوروزی/ توزیع سبد عیدانه به ۱۱۲ هزار نفر در مناطق محروم
رئیس سازمان داوطلبان هلال‌ احمر گفت: حدود ۱۳ هزار مسافر نوروزی در ۴۰۰ پایگاه خدمات توسط پزشکان داوطلب، ویزیت رایگان شده و از خدمات سلامت بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فرحناز رافع در گفت‌وگویی به طرح نیابت اشاره کرد و اظهار داشت: در اجرای این طرح داوطلبان هلال‌احمر به سالمندان خدمت‌رسانی کرده و از آنها دلجویی می‌کنند. حدود ۴ هزار و ۷۶۰ سالمند از ابتدای ایام نوروز تاکنون از خدمات طرح نیابت هزار و ۴۷۵ داوطلب هلال‌احمر بهره‌مند شده‌اند.

وی بابیان اینکه طرح داوطلب‌یار امداد و نجات نیز ویژه ایام نوروز در حال اجرا است، افزود: بر اساس اجرای این طرح حدود ۱۳ هزار مسافر نوروزی توسط ۶۱۳ پزشک و ۸۲۶ پیراپزشک داوطلب ویزیت رایگان شده و در ۴۰۰ پایگاه خدمات نوروزی، از ارائه خدمات سلامت، بهره‌مند شده‌اند.

رئیس سازمان داوطلبان هلال‌احمر از توزیع بیش از ۵۰ هزار سبد عیدانه در قالب برنامه ملی فرشتگان رحمت، ۱۱۲ هزار نفر از مردم کم‌برخوردار در مناطق محروم در ایام نوروز از سبدهای عیدانه بهره‌مند شده‌اند.

رافع در پایان خاطرنشان کرد: سازمان داوطلبان هلال‌احمر جهت ارائه خدمات به مسافران نوروزی،‌ برنامه‌های زیادی داشته و در سال آینده نیز پیشگیری،‌ آموزش و توانمندسازی از اولویت‌های اصلی سازمان داوطلبان در سال ۹۵، محسوب می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.