پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پیمانکار همسان سازی و یکسان سازی تابلوهای شهری آمل مطرح کرد;
پروژه همسان سازی تابلوهای شهری آمل از برکات حضور امیر سلیمانی بود/ این پروژه واقعا جهادی انجام شد
پیمانکار همسان سازی و یکسان سازی تابلوهای شهری آمل گفت: بنده شخصا بخاطر احمد امیر سلیمانی این پروژه را ادامه دادم و به سر انجام رساندم ،در غیر این صورت عقلانی بود که ما قرارداد را فسخ کنیم و این پروژه واقعا جهادی کار شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

چندی پیش شاهد همسان سازی و یکسان سازی تابلوهای شهری بودیم که این پروژه با کمی تاخیر و گلایه کسبه ها روبه رو شد.به همین دلیل خبرنگار مازندرانه به سراغ پیمانکار این پروژه رفت تا علت را جویا شود.

سعید کارگر متولد ۲۷ذر ۱۳۷۰ دارای مدرک کارشناسی رشته مهندسی عمران است. وی در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه گفت: حدود ۴ سال است که در عرصه پیمانکاری دولتی مشغول به کار هستم، که عمر این تجربه برمی گردد به کار در شهرداری بابل و تهران، که برای اولین بار در آمل،سال ۹۷ برای پروژه همسان سازی تابلوهای شهری شرکت کردم و برنده مناقصه شدم.

وی ادامه داد: این پروژه اواخر تیر ماه سال ۹۷ قراردادش بسته شد و در همان زمان جهش های قیمتی بر اساس تغییر نرخ ارز آغاز شد. مصالح ۳الی ۴برابر قیمتی شد که ما قرارداد بسته بودیم بنابراین قرارداد معلق شد تا دی ماه که بخاطر علاقه خاصی که شهردار سابق(امیرسلیمانی )به این پروژه داشتند ، از ما خواستند بخاطر این شهر این کار‌ را با همه سختی هایش به سر انجام برسانیم.

وی با بیان اینکه ۲ شرکت این پروژه را اجرا می کردند گفت: سمت شمالی خیابان با شرکت ما (اردشیر گستر ساری) وسمت جنوبی خیابان هم با شرکت ساز آب کادوس بود که هر دو ما بخاطر شخص شهردار و حسن نیتی که همیشه از ایشان سراغ داشتیم پروژه را شروع کردیم .برای مثال ما آهن آلات را با احتساب کسورات کیلویی ۳۷۰۰ تومان قرارداد بستیم، که در حین پروژه همان آهن را بدون در نظر گرفتن کسورات بین ۶ تا ۸ هزار تومان خریداری کردیم.

وی در خصوص پروژه های شهری ادامه داد: پروژه ها به هیچ‌ پیمانکاری پیشنهاد نمی شود بلکه همه پروژه ها مناقصه عمومی میشوند و همه شرکت ها میتوانند شرکت کنند، وقیمت پیشنهادی خودشان را اعلام کنند.

وی ادامه داد:مدت قرارداد ما ۶ ماهه بود که با توجه به شروع پروژه از بهمن ماه باید تا پایان مرداد به اتمام میرسید که با توجه به مشکلات غیر قابل پیش بینی یک ماه با تاخیر تحویل گردید.

سعید کارگر در خصوص گلایه هایی که چند مدت اخیر از جانب کسبه ها بابت ورود بارش باران به داخل مغازه هایشان ایجاد شد، گفت: ایراداتی بود که کاملا به خودمغازه دار ها بر می‌گشت از جمله پارگی ایزوگام سقف مغازه گرفته تا عدم جابجایی کمپرسور کولر که مانع آب بند کردن کامل سقف‌ شد و باعث نفوذ آب به داخل تابلو میشد، که این ایرادات متوجه شهرداری یا پیمانکار نیست و کسبه باید خودشان رفع نقص هایی مثل شیب بندی سقف مغازه یا مزاحمت کمپرسور و لوله های کولر یا پوسیدگی حلب سقف مغازه هایشان را انجام می‌دادند، ولی با این وجود ما بسیاری از این مسائل را با هماهنگی شهرداری انجام دادیم تا کسبه به آرامش برسند.

وی با بیان این که با گرانی هایی که در ادامه این پروژه روبه رو شدیم و در خیلی از آیتم های قرارداد ضرر کردیم و‌ از جیب خودمان هزینه کردیم گفت: بنده شخصا بخاطر احمد امیر سلیمانی این پروژه را ادامه دادم و به سر انجام رساندم ،در غیر این صورت عقلانی بود که ما قرارداد را فسخ کنیم و این پروژه واقعا جهادی کار شده است.

وی در پایان گفت : پروژه به‌ اتمام رسیده است و کسبه ها می توانندحروف برجسته خودشان را روی شیشه های تعبیه شده نصب کنند.

خبر:سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.