پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه استان مازندران، گفت: به منظور افزايش ايمني ،ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 28 مرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 2 شهریور ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ “علیرضا قدمی” در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی ،ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۸ مرداد ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ شهریور ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۸ مرداد ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ شهریور ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعداز ظهر سه شنبه ۲۹مرداد ماه تا ساعت ۲ بامداد چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه جاری از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر روز سه شنبه تا ساعت ۲ بامداد روز چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی، افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه یکم شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲ شهریور ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلرها از محور هراز، عنوان داشت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۱۲ روز دوشنبه ۲۸ مردادماه، از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه ۲۹ تا ۳۱ مرداد ماه ، از ساعت ۶ صبح روز جمعه یکم شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲ شهریورماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۲ شهریورماه از این محور ممنوع است.

سرهنگ قدمی در ادامه اظهار داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز جمعه یکم شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲ شهریورماه از آب اسک به رودهن در محدوده مشاع یک طرفه است.

قدمی همچنین یاد آور شد: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج به چالوس اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.