پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مطرح کرد;
وفاق خوبی بین تشکل های رسانه ای در مازندران وجود دارد
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل تصریح کرد: تمام تشکل های رسانه ای که در مازندران هستند، به وفاق خوبی رسیدند که باید این تعامل به شهرستان ها هم تسری پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل تصریح کرد: تمام تشکل های رسانه ای که در مازندران هستند، به وفاق خوبی رسیدند که باید این تعامل به شهرستان هم تسری پیدا کند.

وی با بیان اینکه باید از فضای باز رسانه ای حمایت کرد خاطرنشان کرد: پیشنهاد میکنم حوزه فضای مجازی نیز با توجه به اینکه وضعیت کانال های تلگرامی هنوز در شورای عالی فضای مجازی مشخص نشده است، از وزارت ارشاد مجوز پایگاه خبری را بگیرند تا از حمایت های ما برخوردار شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تصریح کرد: در بخش آموزش فعالیت های انجام شد که با کم لطفی همراه بود، برنامه های نیز در این زمینه در دستور کار خواهیم داشت.

وی در خصوص بیمه خبرنگاران تصریح کرد:مدیر هر رسانه می تواند، پنج نفر را بیمه کنند و همچنین خبرنگاران می توانند در سامانه جامع رسانه کشور ثبت نام کنند و با گرفتن حداقل بیست امتیاز عضو بیمه هنرمندان شوند.

خبر: سمانه قلیپور

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.