پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبر داد;
دستگیری سارق کیف قاپ در آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل، گفت: یک سارق کيف قاپ با 8 فقره سرقت در آمل دستگیر شد و متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 5 فقره سرقت و کیف قاپی در این شهرستان اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت و کیف قاپی در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده پلیسی متهم را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آمل، خاطرنشان کرد: با هماهنگی مرجع قضائی در بازرسی از محل اختفاء متهم لوازم سرقتی شامل تبلت، تلفن همراه، تعدادی مدارک شناسایی و … مسروقه کشف شد.

سرهنگ آزادی، تصریح کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۵ فقره سرقت و کیف قاپی در این شهرستان اعتراف کرد و به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان از شهروندان خواست: برای جلوگیری از بروز اینگونه موارد از حمل پول نقد پرهیز کنند و در صورت به همراه داشتن اشیاء با ارزش و یا پول زیاد از تردد در مکان های خلوت پرهیز کنند زیرا ممکن است افرادی در مکان های خلوت با نزاع ساختگی اقدام به سرقت از آنان کنند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.