پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه؛
انسداد و محدودیت های ترافیکی مقطعی در محور هراز
رئیس پلیس راه استان مازندران از انسداد و محدودیت های ترافیکی در محور هراز به دلیل اجرای عملیات راهسازی در این محور از روز شنبه 2 تا روز چهارشنبه 13 شهریورماه خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور عملیات کارگاهی و اجرای عملیات اصلاح قوس جاده و ایمن سازی محور هراز در محدوده پیچ ابتهاج، گزنگ ، مش ورزان و تلخرود بنا به درخواست سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، محدودیت های ترافیکی از روز شنبه ۲ شهریور ماه تا روز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه، محدودیت ترافیکی در این محور به اجرا در خواهد آمد .

رئیس پلیس راه استان مازندران، تصریح کرد: به همین منظور تردد وسایل نقلیه از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ۳ تا ۵ شهریورماه در محدوده پیچ ابتهاج در کیلومتر ۸۹ ممنوع بوده و رانندگان گرامی برای سفر به استان مازندران در روزهای یاد شده می توانند از محورهای جایگزین کندوان و فیروزکوه تردد کنند .

وی با اشاره به اجرای عملیات اصلاح درز انبساط پل ها در محدوده گزنگ، مش ورزان و تلخرود در کیلومتر ۷۱ تا ۷۲ از ۲ شهریور ماه تا ۱۳ شهریور ماه، تصریح کرد:تردد در این محدوده در روزهای شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲، روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر و روزهای چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، همزمان با اجرای عملیات با رعایت جوانب احتیاط و محدودیت لازم انجام خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.