پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه;
پیام استاندار مازندران به مناسبت روز خبرنگار
احمد حسین زادگان استاندار مازندران در پیامی ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به جامعه خبری و خبرنگاران مازندران تبریک گفت که متن پیام به شرح زیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد حسین زادگان استاندار مازندران در پیامی ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به جامعه خبری و خبرنگاران مازندران تبریک گفت که متن پیام به شرح زیر است.
واژه خبرنگار از جمله گزینه‌های فرهنگی جامعه معاصر است که بخش عمده مردم یا با آن آشنا هستند یا بنحوی از طریق رسانه‌های دیداری، شنیداری، مطبوعات و پایگاه‌های خبری با نتایج کار و تلاش شبانه روزی این عزیزان سر و کار دارند، لیکن کمتر بدرستی از مرارت‌ها و مشقت‌های این شغل خطیر و مجاهدات ارزشمند آنان مطلع هستند.
خبرنگاران واقع بین، منصف و جستجوگر حقیقت برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه و نهادینه کردن بسیاری از مسایل فرهنگی، اجتماعی بخش عمده وقت خود را در شبانه روز برای این رسالت مهم صرف می‌کنند و گاه با حضور در صحنه‌های صعب و سخت بحران ها؛ زمینه ساز امید برای دردمندان و آسیب دیدگان می‌شوند که نقش آفرینی خبرنگاران متعهد مازنی در دو سیلاب اخیر مصداق بارز این مدعاست.
مازندران امروز بیش از هرزمان دیگر در مسیر توسعه و دست یابی به فردایی روشن و آباد به همراهی و نقش آفرینی و تلاش خبرنگاران بعنوان پیام رسانان صدیق و آگاه و نقادان منصف و مشفق در عصر فراگیر شدن رسانه و کار رسانه‌ای بویژه گسترش استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نیازمند است و می‌طلبد تا مدیران نیز با نزدیک شدن به این امکان بزرگ، از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های رسانه‌ای در اجرای برنامه‌های توسعه ای، فرهنگی، اجتماعی و  سازمان متبوع و جلب مشارکت اجتماعی و مردم محور کردن امور بهره گیری کنند.
۱۷ مرداد ماه، روز بزرگداشت مجاهدات کسانی است که به عنوان وجدان بیدار، چشم بینا و زبان حقیقت گوی جامعه، زمینه ارتباط دوسویه جریان‌های مختلف اجتماعی را با جامعه فراهم می‌آورند و از این حیث باید نگاه عمیق، آگاهی وسیع، بینش بسیط و عشق به این حرفه خطیر را در خود تقویت کنند تا در مسیر اصلاح و پیشرفت جامعه؛ گام‌های موثرتری بردارند.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه رسانه به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی بویژه جامعه خبری پرتلاش و ساعی استان مازندران، تبریک عرض می‌کنم و سربلندی و بهروزی روز افزون آنان را در انجام رسالت کاری و توسعه و شکوفایی میهن اسلامی و مازندران ولایی از درگاه خداوند قادر متعال مسالت دارم.
احمد حسین زادگان
استاندار مازندران

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.