پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اخبار انتظامی و حوادث;
کلاهبرداری ۱۵ میلیاردی با وعده فروش وام
گرادننده اصلی وبسایتی که با اقدامات متقلبانه و با وعده فروش وام از 200 میلیون ریال تا 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از شهروندان در سراسر کشور کلاهبرداری کرده بود، در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سیدمحمود میرفیضی گفت: در پی وصول مرجوعه ای قضائی مبنی بر وقوع چندین فقره کلاهبرداری توسط گردانندگان یک وبسایت که به منظور امور خدماتی تشکیل شده بود، موضوع در دستور کار پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: کارآگاهان پلیس فتا، با کارشناسی های انجام شده و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی گردانندگان این وبسایت شدند .

سردارمیرفیضی، تصریح کرد:پس از هماهنگی های قضائی، ماموران گرادننده اصلی این وبسایت که با اقدامات متقلبانه و با وعده فروش وام از ۲۰۰ میلیون ریال تا ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از شهروندان در سراسر کشور کلاهبرداری کرده بود را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند .

وی با بیان این که در بازرسی از خودرو و محل اختفای متهم در یکی از ویلاهای تفریحی شهرستان محمودآباد، چندین دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه لپ تاب نیز کشف شد، اظهار داشت: متهم به تبلیغ وب سایت و فروش وام در سایر سایت های خرید و فروش کالا از یک سال گذشته تاکنون اعتراف کرد .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به کلاهبرداری ۱۵ میلیارد ریال متهم ، گفت: تاکنون ۱۲ نفر از مالباختگان در سراسر کشور شناسایی شدند .

سردار میرفیضی همچنین خاطرنشان کرد:متهم که تحت تعقیب پلیس آگاهی استان فارس و پلیس فتا استان های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی نیز بوده، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.