پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اقدام عجیب توریست خارجی در قطار مسافربری چین! +فیلم
توریست خارجی که در یکی از واگن‌های قطار در چین اقدام به اشغال صندلی مسافران کرده بود توسط ماموران پلیس از قطار اخراج شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

یک گردشگر خارجی که اقدام به اشغال دو صندلی در یکی از واگن‌های قطار مسافربری چین کرده بود با دخالت پلیس از قطار اخراج شد. این گردشگر که گفته می‌شود ملیتی غنایی داشت در حالی اقدام به اشغال دو صندلی کرده بود که از ارائه بلیط خودداری می‌کرد.

ماموران پلیس پس از وارد شدن به داخل قطار از این گردشگر خواستند بلیط خود را به آن‌ها نشان دهد. پس از لحظاتی کشمکش در حالی که این مرد از ارائه بلیط خود خودداری می‌کرد ماموران پلیس با توسل به زور او را از قطار بیرون کردند. ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه وقوع این حادثه را نشان می‌دهد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که تعدادی از مسافران به دلیل نداشتن صندلی در راهروی قطار ایستاده‌اند این مرد علاوه بر آن که روی یکی از صندلی‌ها نشسته است با قرار دادن ساک خود صندلی دیگر را نیز اشغال می‌کند. در ابتدا چند مامور پلیس از این مرد خواستند بلیط خود را به آن‌ها نشان دهد و در ادامه هنگامی که با خونسردی عجیب این مرد مواجه شدند اقدام به اخراج او از قطار کردند.

گفتنی است؛ این حادثه روز شنبه در یک قطار مسافربری که از شانگهای عازم «شینینگ»، مرکز استان چینگ‌های چین بود رخ داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.