پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

استاندار مازندران: تردد ۶ میلیون مسافر در محورهای مازندران / مازندران جزء ۳ استان برتر کشور در تردد مسافر است
استاندار مازندران گفت: از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون 6 میلیون مسافر در محورهای مازندران تردد کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ربیع فلاح جلودار بعدازظهر امروز به‌ منظور بررسی وضعیت پایگاه‌های امدادرسانی و خدماتی نوروزی از چند قرارگاه انتظامی، پایگاه‌ ثابت و سیار هلال‌احمر و پایگاه‌های راهداری بازدید کرد.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون بیش از یک‌ میلیون و ۳۰۰ هزار تخت اقامت در مازندران صورت گرفت، اظهار کرد: مازندران جزء سه استان برتر تردد در کشور معرفی شده است.

استاندار مازندران از انجام بیش از ۶ میلیون تردد در ایام نوروز امسال در استان اشاره کرد و افزود: با توجه به وجود امام‌زادگان و بقاع متبرکه گردشگری مذهبی، زیارت امام‌زادگان از برنامه‌های جدی گردشگران و مهمانان نوروزی در مازندران بوده و یک ششم گردشگران در این اماکن حضور یافتند.

وی با بیان اینکه ستاد خدمات تسهیلات سفر در مرکز استان و تمام شهرداری‌ها به‌طور شبانه آماده خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی است، گفت: با همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان که شامل نیرو‌های هلال‌احمر، انتظامی، پلیس راه، علوم پزشکی و اداره راه و شهرسازی است زمینه مسافرت آسان و ایمن مسافران در مازندران فراهم شد، به‌ طوری که در چند روز اخیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای بوده‌ایم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.