پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

محسن رضایی:۵ میلیون بیکار داریم و دولت نتوانسته این معضل را حل کند/ بیکاری و گرانی با دست درازی پیش دیگران رفع نمی‌شود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر دولت‌ها نمی‌توانند، اجازه بدهند نیروهای انقلاب، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مطلبی که آن را در صفحه شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرده، با اشاره به اشکالات اداری و مدیریتی در کشور، از مسئولین خواست اگر قدرت و توانایی رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان را ندارند اجازه دهند نیروهای انقلاب وارد کار شده و انقلابی در عرصه اقتصاد کشور انجام دهند.

در این مطلب آمده است: دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند، زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند و بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.
رضایی می‌افزاید: آقای روحانی نیز ۳ سال است که می‌خواهد بیکاری را حل کند و تلاشهای زیادی هم کرده ولی هنوز این مهم محقق نشده است.

به گفته وی، قریب به ۳دهه است اشتغال و رفع بی‌کاری شعار دولت‌هاست اما اغلب جوانان کشور با بیکاری و جیب خالی دست‌به‌گریبان هستند و حتی هزینه های تحصیل خودرا ندارند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رفع بیکاری و گرانی، نه با شعار ممکن است و نه با دست دراز کردن پیش هرکسی، گفته است: متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی کشور و وجود برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد و بی اعتمادی به جوانان کشور و زد و خورد های سیاسی مانع پیشرفت کشور است.
رضایی از دولت‌ها خواسته است تا اجازه دهند انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود و می‌گوید: اگر هم خودشان -دولت‌ها- نمی‌توانند، باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور که شاه را بیرون کردند و صدام حسین را از خاک کشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.