پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اخبار حوادث;
۱۰۰ کیلو تریاک در مازندران کشف شد
فرمانده انتظامی استان مازندران، گفت: در اجرای طرح های مقابله با مواد مخدر و سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مازندران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند 2 سوداگر مرگ را که قصد انتقال و جابجایی100 کیلو گرم مواد مخدر با یک خودروی کامیون رنو را داشتند، شناسایی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران، گفت: در اجرای طرح های مقابله با مواد مخدر و سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند ۲ سوداگر مرگ را که قصد انتقال و جابجایی مواد مخدر با یک خودروی کامیون رنو را داشتند، شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان موفق شدند، در عملیاتی ضربتی خودروی متهمان را در محور ورودی این شهرستان متوقف کنند.

سردار میرفیضی تصریح کرد: در این عملیات متهمان نیز دستگیر شدند و در بازرسی از خودروی آنان ۱۰۰ کیلو تریاک که قصد توزیع آن در شهرستان استان داشتند، کشف شد.

وی، اظهار کرد: این ۲ سوداگر مرگ که اهل یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان هستند پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.