پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طی 3 روز گذشته;
دریای مازندران ۴ قربانی گرفت
4 نفر طی 3 روز گذشته در شهرستان های " بابلسر،محمودآباد و چالوس" به علت شنا در منطقه ممنوعه و خارج از طرح ساماندهی سواحل غرق شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از غرق ۴ نفر طی ۳ روز گذشته در شهرستان های ” بابلسر،محمودآباد و چالوس” به علت شنا در منطقه ممنوعه و خارج از طرح ساماندهی سواحل خبر داد .

سرهنگ “مسعود تقدیسی لاریجانی” با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۱۶ و ۳۷ دقیقه روز چهارشنبه ۲۶ تیرماه مبنی بر غرق جوانی در “سیاه رودسر”، ماموران سریعاً به محل حادثه اعزام شدند .

وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی به نام” حسن- ع” ۲۵ساله به علت آشنا نبودن به فنون شنا در دریا غرق شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار داشت : در همین خصوص در ساعت ۱۸ و ۳۲ دقیقه روز پنج شنبه ۲۷ تیرماه فردی در ساحل شهرک مخابرات شهرستان بابلسر غرق شد که ماموران با حضور در محل حادثه دریافتند، فردی به نام “علیرضا – ک ” ۲۳ ساله ساکن قزوین حین شنا در خارج از طرح دریا به علت آشنا نبودن به فنون شنا غرق شد.

سرهنگ تقدیسی از غرق جوانی ۲۵ ساله در ساعت ۱۸ و ۵۹ دقیقه روز جمعه ۲۸ تیرماه در داخل رودخانه در منطقه “مرزن آباد” خبر داد و افزود: این فرد به نام” مجتبی- ش” به علت شنا در رودخانه غرق شد و جان خود را از دست داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به غرق زنی ۲۶ ساله اهل و ساکن تهران در شهرستان محمودآباد، گفت: درساعت ۱۹ و ۵۰ دقیقه روز گذشته این زن در حال شنا در محدوده خارج از طرح سالم سازی دریا بوده که بعلت آشنا نبودن به فنون شنا غرق شد و جان باخت.

سرهنگ تقدیسی با هشدار به مسافران و گردشگرانی که به استان مازندران سفر می کنند، گفت: شنا در دریا با شنا در استخر متفاوت است و کسانی که در دریا غرق می شوند، معمولا افرادی هستند که تا حدودی با فنون شنا آشنایی دارند و به علت عدم رعایت نکات ایمنی و شنا در مناطق ممنوعه دچار حادثه و غرق می شوند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.