پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد;
کشف ۵ میلیاردی کالای قاچاق و اموال مسروقه در محمودآباد
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف 5 میلیارد و 500 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق و اموال مسروقه در طرح ظفر 14 در شهرستان محمودآباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ “حسن مفخمی شهرستانی ” در حاشیه نمایشگاه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان محمودآباد، اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی (ظفر ۱۴) را در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی و برخورد با هنجارشکنان و مجرمان در سطح این شهرستان اعلام کرد.

وی با اشاره به اهداف این طرح در شهرستان محمودآباد، گفت: از جمله اهداف طرح عملیاتی ظفر ۱۴، ارتقاء نظم و امنیت عمومی، انضباط بخشی ترافیکی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، برخورد با اراذل و اوباش، خرده فروشان موادمخدر و سارقان برشمرد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کشف بیش از ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی اموال مسروقه و انواع کالای قاچاق در این طرح، گفت : کشف ۲۲ کیلوگرم انواع موادمخدر، کشف لوازم خانگی، کولر اسپلیت، گوشی تلفن همراه، ۲۸ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از جمله کشفیات در این طرح بوده است.

سرهنگ مفخمی، افزود: ۳۸۰ متهم به سرقت، خرده فروش و قاچاقچی موادمخدر، اراذل و اوباش و مجلوب در این طرح شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به اعمال قانون و برخورد با وسایل نقلیه متخلف در سطح معابر عمومی و خیابان های درون شهری و برون شهری از ۴ هزار و ۵۴۲ فقره اعمال قانون خبر داد و افزود: بیش از ۱۵۶ دستگاه انواع موتورسیکلت و خودروی متخلف نیز در این طرح توقیف شدند.

سرهنگ مفخمی همچنین به پلمب بیش از ۱۸ واحد صنفی متخلف در این طرح اشاره کرد و افزود: بی شک رعایت قوانین و مقررات از سوی شهروندان و هم استانی های عزیز مازندرانی نقش موثری در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه دارد.

” کرمانی” رئیس دادگستری شهرستان محمودآباد نیز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان، ضمن قدردانی از اقدامات و عملکرد پلیس در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی،گفت: بی شک اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی نقش موثری در کاهش جرایم و افزایش احساس امنیت در جامعه دارد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.