پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بازیگر سینما و تلویزیون: “گاندو” مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفت/ شاید استقبال مردم از گاندو باعث شده دولت بودجه صدا و سیما را قطع کند
پروانه معصومی در واکنش به تصمیم عجیب دولت در عدم تخصیص بودجه صداوسیما، گفت: اگر صداو سیما کاری مطابق میل دولت انجام دهد و به میل دولت سریال بسازد بودجه اش زیاد می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از ۸دی، نامه ‏۱۹ تیر دبیر هیات دولت به نوبخت از دستور رئیس جمهور مبنی بر عدم تخصیص بودجه سازمان صدا و سیما حکایت دارد.

در این نامه آمده است که اعتبارات صداوسیما پس از تایید دو نماینده رییس جمهور، در شورای نظارت سازمان تخصیص داده شود.

برخی از اخبار حکایت از این دارد که تخصیص بودجه سه ماهه دوم صداوسیما صفر شده و بناست با ندادن بودجه به این سازمان از سوی دولت، اعمال فشار بیشتری برای پذیرفتن شرایط به صداوسیما وارد شود.

پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به این تصمیم عجیب دولت در گفت و گو با خبرنگار ۸دی، اظهار کرد: یعنی اگر صداو سیما کاری مطابق میل دولت انجام دهد و به میل دولت سریال بسازد بودجه اش را افزایش می دهند؟!

وی ادامه داد: خیلی متأسفم که سریال گاندو را ندیدم اما می دانم که مورد استقبال همه مردم قرار گرفته است.

معصومی گفت: با کسانی ارتباط داشتم که اصلا تلویزیون نمی دیدند یعنی اصلا نشنیده ام که بگویند فلان سریال را دیده اند، حتی سریال “شرایط خاص” که خودم هم در آن بازی کردم و می گفتم که ببینید ندیده بودند ولی همان ها می گفتند سریال خیلی خوبی تلویزیون پخش می کند به نام “گاندو” و همه شان مشتاقانه این سریال را تماشا کردند.

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه متأسفانه سریال گاندو را ندیدم، گفت: قصه گاندو هر چه بوده مورد نظر مردم بوده است و مردم خیلی خیلی استقبال کردند شاید به همین دلیل است که دولت بودجه صدا و سیما را قطع کرده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.