پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پلیس به تفریح زشت دو جوان موتورسوار پایان داد
رئیس کلانتری 150 تهرانسر از دستگیری راکبان یک دستگاه موتورسیکلت خبر داد که آینه‌های خودروهای پارک شده در کنار خیابان را با استفاده از ضربات مشت تخریب کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 ۳۰ دقیقه بامداد امروز تعدادی از شهروندان در تماس با پلیس ۱۱۰ اعلام کردند راکبان دو دستگاه موتورسیکلت اقدام به تخریب تعدادی خودرو در بلوار اصلی تهرانسرکرده‌اند.

با اعلام این خبر به سرعت عوامل عملیات کلانتری ۱۵۰ تهرانسر به همراه واحدهای گشتی برای دستگیری وارد عمل شده و پس از ۳۰ دقیقه جست‌وجو و گشت‌زنی هدفمند در محدود خیابان نهم تهرانسر این موتورسواران رؤیت شدند.

در ادامه دو دستگاه موتورسیکلت گشتی مأموران انتظامی اقدام به تعقیب و گریز با این افراد کرده و پس از حدود ۲۰ دقیقه تعقیب و گریز موفق به توقیف یکی از موتورسیکلت‌ها و بازداشت راکب و سرنشین آن شدند.

متهمان ۱۹ و ۲۰ ساله این پرونده به کلانتری انتقال یافته و بعد از انجام آزمایشات اولیه مشخص شد این افراد اقدام به شرب‌خمرکرده و به جهت تفریح آینه‌های خودروهای پارک شده در کنار خیابان را با استفاده از ضربات مشت تخریب کرده‌اند.

سرهنگ بهزاد ثابت‌راسخ رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر با اعلام این خبرگفت: با مقام قضایی هماهنگی صورت گرفت و دستور بازداشت این دو نفر صادر شد.

وی از تمام شهروندانی که شب گذشته خودروی آنها در محدوده تهرانسر تخریب شده است، درخواست کرد برای طرح شکایت به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.