پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول ورزش بانوان شهرستان آمل خبر داد;
برگزاری جشنواره ورزش های همگانی در لاریجان
نسیم غفوری سرپرست ورزش همگانی اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت:جشنواره ورزش های همگانی، طرح ملی است که با شعار خانواده فعال، تابستانی جذاب در هر جمعه تابستان و تا 8 شهریور اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

نسیم غفوری، سرپرست ورزش همگانی شهرستان آمل در جلسه دهیاران بخش لاریجان با اشاره به تفاهم نامه همکاری بین خانه جوان و بخشداری لاریجان گفت: این تفاهم نامه در حوزه جوانان و در زمینه های مختلف منعقد شده است، تا با برنامه ریزی برنامه های خوبی برگزار شود.

وی با بیان برگزاری جشنواره ورزش های همگانی در منطقه لاریجان خاطرنشان کرد: این جشنواره، طرح ملی است که با شعار خانواده فعال، تابستانی جذاب در هر جمعه تابستان و تا ۸ شهریور اجرا خواهد شد.

مسئول ورزش بانوان شهرستان آمل تصریح کرد: این جشنواره با مشارکت ثابت سه هیت روستایی و بومی محلی، انجمن های ورزشی و هیت های ورزش همگانی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: علاوه بر این در هر مراسم از رشته های ورزش چون تیرکمان، کبدی و ووشو نیز در این جشنواره معرفی خواهد شد.

غفوری با بیان اینکه بخشداران، جوانان نخبه منطقه را به خانه جوان معرفی کنند، خاطرنشان کرد: ۱۰ رشته ورزشی که افراد چهار ساله تا کهنسال را درگیر می کند، در این جشنواره برنامه ریزی خواهد شد و در کنار آن ایستگاه نقاشی و پزشکی قرار خواهد گرفت تا به بالا رفتن اطلاعات شهروندان کمک کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دهیارانی که بسترهای لازم برای برگزاری این مراسم را مهیا کنند  ما می توانیم با پتانسلی بالا برنامه شادی را برای منطقه فراهم کنیم.

خبر: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.