پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر مجموعه سمساری بزرگ آمل بیان کرد;
آرزو می کنم کسی در این هوا محتاج خرید پنکه نباشد/ با فروش ارزان، قدرت خرید مردم را بالا ببریم
ابراهیم رنجدوست(تیرانداز) مدیر مجموعه سمساری بزرگ آمل گفت: می خواهم فعایت ام را گسترش دهم، تا همشهریانم بتوانند با قیمت مناسب لوازم مورد نیازشان را خریداری کنند و امیدوارم کسی نباشد که در این گرمای تابستان برای خرید پنکه کارکرده به سمساری مراجعه کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شاید در روزهای که اقتصاد مقاومتی به چند همایش و مقاله بر می گردد، در دنیای حقیقی با وجود بن بست اقتصادی کمتر به وقوع می پیوندد،( ابراهیم رنجدوست که به تیرانداز) معروف هستند، جوانی که در چند سال اخیر با اموزش کارش توانسته امروز روی پای خود بایستد و افراد زیادی را تحت پوشش خود قرار دهد.
ابراهیم رنجدوست(تیرانداز) حالا آوازه اش از جاده نور هم گذشته است و به شهرهای اطراف هم رسیده، سمساری بزرگ مرکزی آمل حالا از یک سمسماری فراتر رفته و به به شعب دیگر کارآگاه مبلمان و لوازم چوبی بامجوز درودگران رسیده است، اما با این وجود اسمش را همچنان سممساری گذاشته تا قیمت های کمتری داشته باشد.

رنجدوست در گفتگو با خبرنگار مازندارانه با اشاره به شروع فعالیت هایش گفت:حدود( ۸سال) است که کارم را شروع کردم، قبل از آن در تولیدی مبلمان کنار برادرم کار می کردم و بعد از آن واموزش درکار جدیدم مستقل شدم و حتی در تمام این مدت جمعه ها به سرکار می آمدم و کمتر بخودم زمان استراحت می دهم، مخصوصا در این شرایط که به بحران اقتصادی رسیدیم.
وی با بیان چالش های که کاراگاه های تولیدی را درگیر کرده است، خاطرنشان کرد: نداشتن ثبات اقتصادی، عدم ثابت بودن قیمت ها از مشکلاتی است که سد راهی نه تنها، برای کارآفرینان و تولیدکنندگان، بلکه برای خریدارن هم شده است.
مدیر مجموعه سمساری بزرگ ادامه داد: وقتی می بینم کسانی هستند که در این دمای هوا مجبور می شوند برای رهایی از گرما قدرت خرید کولر یا پنکه نو ندارند و پنکه دست دوم بخرند، خیلی ناراحت می شوم، کسانی که برای خرید پنکه کارکرده به مغازه می آیند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود.
وی خاطرنشان کرد: سرویس عروس، لوازم جهیزیه، تشک، دکوری، لوازم اداری در کارآگاه مان تولید و با قیمت تولیدی به فروش می رسد و در صورت سفارش به مدت ۵ روز تحویل داده می شود.
رنجدوست مشتری مداری را یکی از الویت های کاری خود خواند وتاکید کرد: همیشه سعی کردم با سود کمتر، مشتری بیشتری جذب کنم، اما این تنها نتیجه ارزان فروشی نیست وقتی می بینم خریداری که بعد از گشتن های زیاد می تواند وسایل مورد نیازش یاجهیزیه مناسب را خریداری کند، حسی خوبی به انسان دست می دهد.
وی با اشاره به اهدافش تصریح کرد: میخواهم فعایت ام را گسترش دهم، تا همشهریانم بتوانند با قیمت مناسب لوازم مورد نیازشان را خریداری کنند و امیدوارم کسی نباشد که در این گرمای تابستان برای خرید پنکه کارکرده به سمساری مراجعه کند.

خبر: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.