پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

۱۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر طی ۲۴ ساعت گذشته کشف شد
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 1200 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده است، گفت: از 13 هزار معتاد متجاهر جمع‌آوری شده 456 نفر از آنها اتباع خارجی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمدعلی اسدی دبیر ستاد مبارزه با  مواد مخدر استان تهران در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که با حضور انوشیروان محسنی‌بندپی استاندار تهران برگزار شد در خصوص کشفیات مواد مخدر در سه ماهه نخست امسال و مقایسه آن با مدت مشابه در سال گذشته اظهار داشت:  در سه ماهه نخست سال گذشته ۱۳ تن و ۴۰۷ کیلوگرم مواد مخدر کشف شده بود که در مدت مشابه امسال ۱۳ تن و ۷۴۴ کیلوگرم کشف مواد مخدر داشته‌ایم که ۳ درصد افزایش یافته است.

وی بیان داشت: ۲۰ درصد کاهش کشت مواد را در افغانستان داشته‌ایم ولی از سوی دیگر تولید مواد مخدر صنعتی افزایش یافته است.

دبیر ستاد مبارزه با  مواد مخدر استان تهران افزود:‌لابراتوارهای شیشه به ۱۶ درصد کاهش یافته است و حجم جمع‌آوری معتادان متجاهر ۲۸ درصد افزایش یافته است. چرا که میزان پذیرش معتادان در مراکز ساماندهی افزایش یافته است.

اسدی یادآور شد: میزان باندهای تولید و قاچاق مواد مخدر ۲ درصد کاهش یافته است و ۱۶ درصد عملیات‌ها افزایش یافته.

وی  گفت:‌۸ میلیارد تومان فروش ماشین‌های توقیف شده قاچاقچیان را داشته‌ایم که به خزانه دولت واریز شد.

دبیر ستاد مبارزه با  مواد مخدر استان تهران گفت:‌۱۹ درصد کشفیات موتورسیکلت قاچاقچیان کاهش یافته است و ۲۶ درصد از سهم دستگیری‌های مواد مخدر به تهران اختصاص دارد.

اسدی افزود:از دیشب تا امروز صبح هزار و ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

وی خاطرنشان کرد: علیرغم کاهش ۶۱ درصدی قیمت شیشه ولی قیمت تریاک ۷۸ درصد افزایش یافته است.

دبیر ستاد مبارزه با  مواد مخدر استان تهران گفت:‌ تاکنون ۱۳ هزار معتاد متجاهر جمع‌آوری شده است و این افراد ساماندهی شدند که ۴۵۶ نفر از آنها اتباع خارجی بودند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.