پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

خطر بیخ گوش بارسا، ورود رئال به قضیه نیمار(عکس)
طبق ادعای دیاریو اسپورت، رئال مادرید تحرکات خود برای جذب نیمار از پی اس جی را شروع کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

از چند هفته پیش شایعات بازگشت نیمار به بارسا قوت گرفت و پس از مصاحبه تند ناصر الخلیفی علیه ستاره های کم کارش مثل نیمار، بر حجم این شایعات نیز افزوده شد. گفته می شد که نیمار دیگر تحت هیچ شرایطی قصد حضور در پی اس جی را ندارد و شاید دست به شورش بزند و این اتفاق نیز رخ داد.

او قرار بود دو روز پیش در تمرینات پی اس جی حاضر شود ولی در برزیل ماند و همین قضیه باعث شد باشگاه پاریسی در بیانیه ای رسمی به انتقاد از حرکت ستاره برزیلی بپردازد. نیمار قطعا با جریمه پی اس جی مواجه خواهد شد و هنوز مشخص نیست که به تمرینات پیش فصل باز می گردد یا خیر. لئوناردو(مدیر ورزشی پی اس جی) نیز دو شب پیش تایید کرد که حاضرند نیمار را به بهترین پیشنهاد واگذار کنند.

نکته جالب اما موضع بارسلونا نسبت به این قضایا است. جوزپ بارتومئو(رئیس بارسا) تاکنون در دو نوبت هرگونه تمایل برای جذب نیمار را رد کرده و روز گذشته بار دیگر تاکید کرد که برای جذب ستاره برزیلی اقدام نخواهند کرد.

 

 

 

 

امروز نشریه اسپورت تیتر یک خود را به موضوع جالبی اختصاص داده است. اینکه رئال پس از بی تفاوتی(واقعی یا تعمدی) سران بارسا وارد میدان شده و مذاکراتی با پی اس جی داشته است. فلورنتینو پرز(رئیس رئال) پس از اطلاع از اینکه نیمار در فهرست فروش پی اس جی قرار دارد، اولین تحرکات خود برای جذب این بازیکن را شروع کرده است.

او سال ۲۰۱۳ در جذب نیمار ناکام ماند و سال ۲۰۱۶ نیز نتوانست مانع از تمدید نیمار با بارسا شود و این سومین تلاش او برای جذب نیمار خواهد بود. در سوی مقابل اما بارسلونا به نیمار خوشبین است و اطمینان دارد که ستاره برزیلی روی قول خود خواهد ماند.

استراتژی بارسا در مورد نیمار این است که فعلا هیچ عجله ای به خرج ندهد و تحت تاثیر فشار پی اس جی قرار نگیرد. آنها معتقدند که رقم ۲۲۲ میلیون یورو درخواستی برای نیمار منطقی نیست و از ارزش نیمار نسبت به دو سال پیش کاسته شده است. بارسا قصد دارد تا روزهای پایانی نقل و انتقالات صبر کرده و از شدت گرفتن احتمالی اختلافات بین نیمار و پی اس جی برای خرید ارزان تر این بازیکن نهایت استفاده را ببرد.

در این بین اما ورود رئال به این جریان می تواند یک زنگ خطر برای بارسا باشد. نیمار اگر از سوی بارسا تحرک خاصی احساس نکند، ممکن است تغییر عقیده داده و راهی پایتخت اسپانیا شود. سران پی اس جی نیز قطعا مذاکره با رئال را به بارسا ترجیح خواهند داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.