پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بازگشایی محور کرج ـ چالوس/ ترافیک نیمه‌سنگین در هراز و آزادراه‌‌های رشت ـ‌قزوین، تهران ـ کرج و کرج ـ‌قزوین
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بازگشایی محور کرج ـ چالوس خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک در هراز و آزادراه‌‌های رشت ـ‌قزوین، تهران ـ کرج و کرج ـ‌قزوین نیمه‌سنگین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگویی در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار کرد: در حال حاضر محور کرج ـ چالوس که در ساعت ۳ بامداد امروز به دلیل بارش شدید برف و کولاک مسدود شده در ساعت ۱۰:۳۰ امروز بازگشایی شد و هم اکنون وضعیت ترافیکی عادی در این محور جاری است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز محدود سنگ‌چال پرداخت و تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در محدوده‌های منجیل و رودبار در محور رشت ـ قزوین نیمه‌سنگین است.

این مقام ارشد راهور ناجا افزود: در محدوده پل کلاک تا پل فردیس در باند شمال آزادراه تهران ـ کرج و همچنین باند شمالی آزادراه کرج ـ قزوین محدوده پل فردیس تا پل حصارک ترافیک نیمه‌سنگین اعلام شده است.

وی به بارش برف در اکثر محورهای آذربایجان غربی، کردستان و زنجان پرداخت و گفت: در آزادراه زنجان ـ تبریز در آذربایجان شرقی، محورهای روانسر، پاوه و جوان‌رود در استان کرمانشاه و محور قزوین ـ همدان در استان قزوین بارش برف جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، اعلام کرد: در اکثر محورهای استان‌های خراسان شمالی و گلستان باران می‌بارد.

وی به انسداد محورهای پونل به خلخال و شمشک به دیزین به علت عدم ایمنی کافی پرداخت و خاطر نشان کرد: سایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخودار هستند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.