پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

همزمان با شب میلاد حضرت معصومه(س) انجام گرفت:
برگزاری باشکوه هشتمین جشن تولد آسمانی‌های آمل در گلزار شهدای امام زاده ابراهیم (ع) /تصاویر
مراسم جشن میلاد حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر و همینطور جشن تولد شهدای شهرستان آمل در قالب هشتمین "جشن تولد آسمانی‌های آمل" ویژه گرامیداشت شهدای متولد فصل بهار وتابستان در گلزار شهدای امام‌زاده ابراهیم(ع) این شهرستان و در کنار مزار شهید سید طاهره هاشمی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مراسم جشن میلاد حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر و همینطور جشن تولد شهدای شهرستان آمل در قالب هشتمین “جشن تولد آسمانی‌های آمل” ویژه گرامیداشت شهدای متولد فصل بهار وتابستان در گلزار شهدای امام‌زاده ابراهیم(ع) این شهرستان و در کنار مزار شهید سید طاهره هاشمی برگزار شد.

این مراسم که از برکت حضور خانواده های محترم و معزز شهدای گرانقدر برخوردار بود با حضور پر شور خانواده های محترم و بخصوص جوانان و نوجوانان آملی همراه شد.

فاطمه صالحی، مشاور و روانشناس آملی که از کارشناسان حاضر در برنامه های تلویزیونی مازندران می باشند به عنوان سخنران در این جشن حاضر و به مباحث مهمی همچون نقش خانواده در تربیت فرزندان و همینطور اهمیت توجه به آنان به ویژه دختران پرداخت.

کربلایی مصطفی رضازاده نیز برای دقایقی در این برنامه به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و تولد شهدای عزیز به مولودی خوانی و مدح ائمه طاهرین پرداخت.

گفتنی است کیک این مراسم باشکوه که باهمت و مشارکت مردمی و بخصوص اعضای تشکیلات مردمی “صبح ظهور” برگزار شد، توسط دختران شهدای گرانقدر شهید رمضانی و شهید رضا حاجی زاده برش زده شد.

خبر: فاطمه شفیع زاده گتابی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.