پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فعال فرهنگی، ورزشی اجتماعی شهر آمل گفت;
فشارهای بیرونی دلیل تاخیر در انتخاب شهردار آمل است/ نگاه عادلانه ای بین هیئت های ورزشی در آمل وجود ندارد
ابراهیم محمدپور فعال فرهنگی، ورزشی اجتماعی آمل گفت: به خاطر فشارهای خارج از شورا ، عدم جسارت، سلامت کاری و نگاه خودبینانه و کاسب کارانه برخی از اعضای شورای شهر، انتخابات شهردار به تاخیر افتاده است که فشارهای بیرونی نیز قطعا در آن تاثیر گذار بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ابراهیم محمدپور، متولد ۱۴شهریور ۱۳۶۳دارای مدرک کاردانی کامپیوتر،کارشناسی حقوق،کارشناسی مدیریت و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی است.

وی مدیر عامل موسسه حقوقی داوری آمل و به عنوان دهیار روستای (ترا) منطقه امیری لاریجان به مدت ۷ ماه است که فعالیت می کند و در کنار شغل اصلی خود کارهای فرهنگی،اجتماعی و ورزشی انجام می دهد.

این فعال فرهنگی ورزشی از سال ۹۶ به عنوان مسئول هئیت قایقرانی شهرستان آمل و در سال ۹۷ به عنوان سرپرست تیم ملی قایقرانی در رشته آب های خروشان منصوب شد و همینطور عضو هیئت مدیره انجمن دوستداران لاریجان است.

وی در کارنامه ورزشی خود قهرمانی مسابقات کنگ فو کشور در سال ٨١ و وراهیابی به تیم ملی را دارد.

محمد‌پور با بیان اینکه فعالیت خود را در هیات قایقرانی آمل از سال ۹۶ آغاز کرد، گفت: ما توانستیم اولین باشگاه رسمی قایقرانی را در سطح استان مازندران به ثبت برسانیم و با استعدادیابی بسیاری از جوانان علاقمند و دارای پتانسیل را جذب کردیم و در این ۲سال اخیر چندین اردوی تیم ملی درآمل داشتیم.

وی با اشاره به اینکه درسال ۹۷ تیم rafting قایقرانی آمل را با حضور جوانان آملی تشکیل دادیم، تصریح کرد: برای اولین مرتبه توانستیم در مسابقات کشوری این رشته شرکت کنیم و مقام سوم را کسب کنیم.

این فعال ورزشی از کم و کاستی های موجود در این رشته گلایه کرد و خاطر نشان کرد: اداره ورزش جوانان در حد مرجع صادر کننده مجوز است و هیچ گونه کمکی نتوانسته به ما و اکثر رشته های ورزشی کند؛ در بسیاری از مواقع نه تنها کمک حال نیستند حتی گریبان گیر رشته های ورزشی نیز هستند.

محمد‌پور ادامه داد: ورزش شهر ما هم سیاسی شده است و انتخاب افراد براساس شایستگی هایشان نیست، آن جا شده محلی برای تبلیغات، تا افراد خود را معرفی کنند و در مسائل سیاسی ورود کنند و بتوانند در آینده موفق شوند و متاسفانه انتخاب هیئت های ورزشی براساس عملکرد و شایسته سالاری نیست.

وی خطاب به مسئولان ورزشی متذکر شد: همان طور که به یک سری ورزش های مانند والیبال و کشتی و بسکتبال نگاه ویژه ای دارند، نگاه حداقلی به بقیه هئیت ها هم داشته باشند.

محمدپور یکی از دلایل تاخیر در انتخابات شهردار را فشارهای بیرونی دانست و افزود: به خاطر فشارهای خارج از شورا ، عدم جسارت، سلامت کاری و نگاه خودبینانه و کاسب کارانه برخی از اعضای شورای شهر، انتخابات شهردار به تاخیر افتاده است که فشارهای بیرونی نیز قطعا در آن تاثیر گذار بود.

وی در خصوص اهمیت توجه و دقت مردم برای انتخاب اعضای شورای شهر گفت: مردم باید با حساسیت و دقت انتخابات شورا را جدی بگیرند و تحقیقات لازم را در خصوص کاندیدای مورد نظر خودشان انجام دهند همانگونه که برای ازدواج فرزندانشان تحقیقات گسترده ای انجام می دهند.

مسئول هئیت قایقرانی شهرستان آمل بیان کرد: متاسفانه مردم ما در هیاهوی تبلیغات انتخاباتی گم می شوند و نگاهشان به سمت شلوغی و زرق و برق ستادها می رود.

وی در خصوص وجود طوائف زیاد در آمل گفت: طوایف هم فرصت و هم تهدید هستند و اکثر تصمیم گیری های مهم شهر بر همان اساس انتخاب می شود و به همین خاطر در برخی مواقع افراد متخصص در جایگاه واقعی خودشان نیستند.

محمد پور ادامه داد: در زمینه انتخابات در شهر آمل طوایف و محلات حرف اول را میزنند و کاندیداها به دنبال رای آنها هستند.اما پس از انتخابات، برخی از این افراد اصلا از جوانان طوایف و محلات استفاده نمی کنند و براساس سفارش ها ،پارتی بازی و باندبازی کار می کنند.

وی درخصوص وجود افراد شاخص و ۲ علامه بزرگ در آمل گفت: در آمل افراد شاخص زیادی وجود دارند که ۲ علامه سرآمد آنها هستند و آنها نه تنها برای آمل بلکه برای کل جهان اسلام افتخار آفرینند ولی ما قدر آنها را نمی دانیم.

وی درپایان در خصوص سایت مازندرانه گفت: تشکر از پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه که الحق و الانصاف خوب کار می کنند و زحمت می کشند،خبرنگارانی پاک و صادق که واقعا دلسوز مردم هستند و به دور از هر گونه تخریب های ناحق،  قلم می زنند.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.