پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تردد در محور کرج، چالوس در ساعاتی از روز یک‌طرفه خواهد شد/ هموطنان تجهیزات زمستانی خود را حتما به همراه داشته باشند
یاسر خالدی با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: محور کرج، چالوس از ساعت 15 امروز تا ساعت 6صبح فردا و از ساعت 15 فردا(جمعه) تا ساعت 6 صبح شنبه، تردد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و در طول این ساعات تردد از میدان امیر‌کبیر کرج به سمت مرزن‌آباد به صورت یک طرفه انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

یاسر خالدی مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگویی گفت: بارش‌ها در حوزه‌ی استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل همچنان ادامه دارد و در استان گیلان هم در محور قزوین، رشت در محدودده کوهین و منجیل، در محور کندوان در حوزه استان البرز و در محور هراز در برخی نواحی شاهد بارش بارف هستیم.

وی افزود: پیش‌بینی‌ها این است که این بارش‌ها در بعد از ظهر امروز و فردا به سمت شرق کشور حرکت کند، طی امشب و فردا در حوزه‌ی شرق مازنداران، استان‌های گلستان و خراسان شمالی بارش برف و باران را داشته باشیم.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور درخصوص وضعیت ترافیکی جاده‌‌‌های کشور گفت: در آزاد راه تهران، کرج، قزوین از محدوده‌ی پل کلاک تا پل حصارک، در محور قزوین، رشت حدوده منجیل تا رودبار ترافیک سنگین گزارش شده که همه‌ی این مسیرها مسیرهای خروجی از شهر تهران است.

خالدی ادامه داد: محور کرج،چالوس از ساعت ۱۵ امروز تا ساعت ۶صبح فردا و از ساعت ۱۵ فردا(جمعه) تا ساعت ۶ صبح شنبه، تردد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و در طول این ساعت تردد از میدان امیر‌کبیر کرج به سمت مرزن‌آباد به صورت یک طرفه انجام می‌شود.

وی با اشاره به ادامه بارش‌ها در استان‌هایی که آب و هوای کوهستان دارد گفت: با توجه به بارش‌هایی که از روز گذشته شروع شده،احتمال یخ‌زدگی جاده‌ها وجود دارد لذا هموطنان از تردد در شب‌، در مسیرهایی که آب‌وهوای کوهستانی دارند پرهیز کنند.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور اظهار داشت: هموطنان تجهیزات زمستانی خود را حتما به همراه داشته باشند و در مواقعی که ترافیک ایجاد می‌شود هموطنان صبر و حوصله داشته باشند و سعی کنند تا در خطوط منظم حرکت کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.