پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله آملی;
ولنگاری فرهنگی ناشی از ورود تورهای گردشگری در مازندران و آمل را بر نمی تابیم
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله آملی در مورد ولنگاری فرهنگی ناشی از ورود تورهای گردشگری در استان مازندران و شهرستان آمل بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شهرستان هزارسنگر آمل با قدمت فرهنگی دیرینه از اولین حکومت شیعی مازندران تا خلق حماسه مردمی ۶ بهمن و تقدیم شهدا و ایثارگران و جانبازان در راه دین حق، طی ۸ سال دفاع مقدس و دفاع از حرم و حریم وطن، نشان داده که همیشهٔ تاریخ فدایی و پیرو ولایت و حامی وطن بوده. هزارسنگر بوده و هزارسنگر می ماند.

اما مع‌الأسَف باید گفت در اثر سهل انگاری، کم کاری و بی توجهی دستگاه های متولی فرهنگ کشور همچون ستاد امر به معروف و نهی از منکر، وزارت فرهنگ، سازمان گردشگری و میراث فرهنگی و… در کشور و خاصه در استان مازندران دچار نوعی رهاشدگی و ولنگاری فرهنگی هستیم که در چند روز گذشته با انتشار اخبار مربوط به بی اخلاقی و ترویج فحشا توسط گردشگران در محدودهٔ سد لفور سوادکوه مازندران، شاهد اوج این ابتذال اخلاقی و بی تدبیری مسئولان امر بوده ایم که دل خانوادهٔ شهدا و جانبازان را به درد آورده و موجب گلایه و اعتراض جوانان انقلابی و جامعه حزب الله شده است.

در حین این اتفاقات، خبر انهدام باندی با عقاید شیطانی در ارتفاعات جاده هراز آمل توسط اطلاعات سپاه منتشر شد که از یک سو موجب تحیر انسان می شود که چه گونه در سایه انفعال متولیان فرهنگی کشور، گروه هایی در قالب گردشگر و توریست به راحتی به خودشان اجازه می دهند تا فرهنگ غنی مردم مسلمان آمل و مازندران را به ابتذال کشیده که دست برقضا، ابتذال اخلاقی و فرهنگی بزرگترین سوغات گردشگران غیر بومی به استان است.

اما از سوی دیگر از اقتدار و اقدام به هنگام سپاه و دادستانی شهرستان آمل در انهدام باند مذکور تشکر و قدردانی می کنیم.

مسئولان و متولیان فرهنگ استان هم اگر نمی توانند به وظایف خود عمل کنن، جای خود را به مدیران متعهد و جهادی بدهند تا وظایف خود را به درستی انجام دهند، در غیر این صورت جوانان انقلابی استان آمادگی دارند که وارد میدان شده و از فرهنگ شیعی و دین حق صیانت کنند.
والسلام من تبع الهدی

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله آملی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.