پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران در نامه‌ای به دادستان;
برخورد جدی با مروجان بی‌بندوباری در قضیه اخیر سد لفور صورت گیرد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران خواستار برخورد با مروجان بی‌بندوباری فضای مجازی و حاشیه‌سازی برخی گردشگران در استان مازندران در هفته اخیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران در نامه‌ای به دادستان این استان در محکومیت اقدامات ناخوشایند برخی گردشگران در روزهای اخیر و بازتاب آن در فضای مجازی نوشت: همانگونه که مستحضرید در روزهای اخیر تصاویری از ابتذال رخ‌داده در مکان‌های گردشگری موجود در استان مازندران بالاخص تصاویری که از ولنگاری و تجاهر علنی و محیرالعقول در سد لفور در فضای مجازی منتشر شده است، حقیقتاً قلب هر مؤمنی را می‌آزارد.

در این نامه آمده است: قشر دانشجو بنا به رسالتی که در قبال رویدادهای فرهنگی و اجتماعی اطراف خود دارد؛ ضمن تشکر از مسئولانی که از ابتدای انتشار این بی‌بندوباری به مسئله ورود کرده‌اند (دادستان محترم استان، نیروی انتظامی، امام‌جمعه محترم بابل و سایرین) از حضرت‌عالی درخواست دارد در اسرع وقت با قاطعیت هرچه تمام‌تر رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با متخلفان از مسئولان مربوطه تا گردشگرنماها برخورد قانونی بدون ملاحظه به عمل آورید، تا دیگر شاهد این دست اقدامات شنیع و موهن در استان شهیدپرور مازندران نباشیم. ان‌شاءالله شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران پیگیر نتیجه اقدامات مجدانه و مقتدرانه حضرت‌عالی خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.