پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد;
ثبت تردد ۱۰ میلیون خودرو در محورهای مواصلاتی مازندران
فرمانده انتظامی مازندران از ثبت تردد بیش از 10 میلیون و 210 هزار خودرو در محورهای مواصلاتی و بین شهری استان طی تعطیلات هفته گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان، گفت: استان مازندران به لحاظ برخورداری از مواهب الهی و قرار گرفتن در مسیر بارگاه ملکوتی ثامن الحجج، علاوه بر تعطیلات تابستانی و تعطیلات نوروزی، در بیشتر ایام و مناسبت های سال نیز پذیرای حجم گسترده ای از مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور است .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در تعطیلات عید سعید فطر، پلیس برای تامین امنیت شهروندان، مسافران و گردشگران، طرح های ویژه انتظامی و ترافیکی را در دستور کار خود قرار داد که با اقدامات انجام شده نظم و امنیتی مطلوب در سطح استان برقرار شد.

سردار میرفیضی با اشاره به ثبت تردد ۱۰میلیون و ۲۱۰ هزار خودرو در محورهای مواصلاتی و بین شهری استان در تعطیلات گذشته، تصریح کرد: با تدابیر و اقدامات انجام شده، شاهد کاهش ۴۷ درصدی تصادفات منجر به فوت در سطح استان بوده ایم.

میرفیضی با بیان اینکه طی این مدت ۶۶۴ هزارو ۴۶۰ خودرو از محورهای ۶ گانه وارد استان شده اند، اظهار داشت: با توجه به حجم ترددها، استان از وضعیت ترافیکی و انتظامی مطلوبی در این ایام برخوردار بوده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان با قدردانی از مسافران و مردم خوب و فهیم استان، گفت: امنیت و آرامش خوبی را که در این ایام شاهد آن بوده ایم نتیجه تعامل، همکاری و اعتماد مردم به پلیس بوده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.