پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

الهیارصیادمنش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه;
آمل ظرفیت زیادی در فوتبال دارد/ قطعا روزی در منچسترسیتی توپ خواهم زد
جوان ترین لژیونر فوتبال ایران گفت: بازیکنان با استعداد زیادی در فوتبال آمل هستند که بسیاری از آنها در لیگ برتر حضور دارند، اما متاسفانه مدیریتی وجود ندارد تا تیمی در حد قهرمانی روانه مسابقات لیگ برتر فوتبال کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

قناری جوان فنرباغچه، سوپرایز ویلموتس ، الماس آبی، صید دهه هشتادی شفر، صید بزرگ استقلال، سودآورترین بازیکن استقلال، جوانترین گلزن لیگ برتر، مهاجم شش دانگ، ستاره ۱۷ ساله ایرانی، بمب تابستانی فنرباغچه و پدیده استقلال از القابی است که به الهیار صیادمنش، اعجوبه آملی این روزهای فوتبال ایران تیتر زده شد.

وی در یکی از مصاحبه هایش گفته بود که آرزو می کنم لباس مقدس تیم ملی بزرگسالان را بر تن کنم و امروز نه تنها با وجود سن کمش این رویا برایش مهیا شده، بلکه لقب جوان ترین لژیونر کشور را نیز به خود سنجاق کرده است.

اعجوبه ۱۷ ساله آملی این روزها نه تنها سرتیتر خبرهای ورزشی کشور است، بلکه رسانه های اروپایی را هم مات خود کرد.

شگفتی ساز این روزههای فوتبال ایران که در سال ۲۰۱۸ به انتخاب مجله گاردین جزوء ۶۰ استعداد برتر دنیا قرار گرفته بود، این روزها با یک رقم میلیون دلاری به تیم فنرباغچه ترکیه ترانسفر شد.

الهیار صیادمنش در گفتگو با خبرنگار مازندرانه در آمل با اشاره به اینکه امسال فصل خوبی را در استقلال سپری کرد، گفت: قبل از مصدومیت، در استقلال فصل خوبی را سپری کردم و توانستم به اعتماد شفر خوب پاسخ دهم، اما متاسفانه مصدومیت بد موقع بسیار آزار دهنده بود.

وی ادامه داد: از زمان پیوستن به استقلال با تمام توانم در زمین بازی کردم و همیشه سعی کردم بازیکن خوبی برای این تیم با اصالت و ریشه دار باشم و امیدوارم توانسته باشم با بازی هایم دل هواداران را شاد کنم.

اعجوبه فوتبال کشور با بیان اینکه هر ورزشکاری برای اهداف خود افقی را در نظر می گیرد، تصریح کرد: در زمان حال زندگی کردن را دوست دارم و تمام تلاشم این است با تمرینات منظم و برنامه ریزی های مناسب، بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم.

وی آرزوی تمام ورزشکاران را حضور در تیم ملی خواند و بیان کرد: آرزوی تمام ورزشکاران است تا بتوانند به تیم ملی کشورشان دعوت شوند و با ارائه بهترین عملکرد از خود، برای مملکتشان افتخار آفرینی کنند.

مهاجم ۱۷ ساله سابق استقلال در خصوص استقبال هواداران فنرباغچه اظهار کرد: در بدو ورود به ترکیه مورد استقبال هواداران فنرباغچه مثل هواداران استقلال زمانی که به این تیم پیوستم، قرار گرفتم و امیدوارم بتوانم با بازی هایی که انجام می دهم دلشان را شاد کنم.

جوان ترین لژیونر فوتبال ایران در مورد بلند پروازی های خود گفت: تمام تلاشم این است بهترین عملکرد را در فنرباغچه از خود به نمایش بگذارم و از این تیم به باشگاههای بزرگ دنیا منتقل شوم .

وی افزود: تیم مورد علاقه ام منچسترسیتی است و تلاشم را برای پوشیدن پیراهن این تیم انجام خواهم داد و مطمئنا به آن دست پیدا خواهم کرد تا بتوانم بعنوان یک لژیونر افتخاری برای کشورم باشم.

صیادمنش با بیان اینکه آمل و مازندران در فوتبال ظرفیت بالایی دارند، خاطرنشان کرد: بازیکنان با استعداد زیادی در فوتبال آمل و مازندران هستند که بسیاری از آنها در لیگ برتر حضور دارند، اما متاسفانه مدیریتی وجود ندارد تا تیمی در حد قهرمانی روانه مسابقات لیگ برتر فوتبال کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای همه آرزوی سلامتی می کنم و برای فوتبال کشورم بهترین ها را آرزو می کنم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.