پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تا قبل از وقوع حادثه ای دلخراش;
مسئولین آملی فکری به حال پل پیروزی کنند!!!
پل پیروزی در حال حاضر و با وضعیت موجود در حال تبدیل شدن به یک تهدید برای شهروندان آملی می باشد و نارضایتی های بسیاری را نیز به همراه داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

این روزها در پیرامون پل پیروزی آمل صحبت هایی شنیده می شود و کارشناسان و مسئولان مربوطه نقطه نظرات خود را در رسانه های مختلف بیان می کنند.

اما تا به حال اقدام عملی برای حل این مشکل انجام نشده است  و کماکان ما شاهد سر ریز شدن آب از پل پیروزی و آبگرفتگی مسیرهای منتهی به این پل هستیم.

پل پیروزی در حال حاضر و با وضعیت موجود در حال تبدیل شدن به یک تهدید برای شهروندان آملی می باشد و نارضایتی های بسیاری را نیز به همراه داشته است.

نکته مهمی که در اینجا می توان به آن اشاره کرد این است که چرا با وضع موجود مسئولین مربوطه مسیر های منتهی به این پل را مسدود نمی کنند تا خطری جان شهروندان آملی را تهدید نکند؟

هنوز زمان زیادی از وقوع سیل در نقاط مختلف کشور و خرابی ها و ویرانی هایی که بر جای گذاشته نمی گذرد و همگان شاهد تخریب شدن پل های زیادی در این چند وقت اخیر بودیم که جان چندین و چند هم وطن ما را گرفت.

حال با توجه به اینکه پل پیروزی در مدت زمان یک ماه اخیر بارها و بارها زیر آب رفته است و خیابانهای منتهی به آن نیز از مسیرهای پر رفت و آمد شهر آمل محسوب می شود، شایسته است مسئولین مربوطه فکری اساسی برای حل این معضل انجام دهند تا خطری جان شهروندان آملی را تهدید نکند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.