پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

معاون سیاسی فرمانداری محمودآباد خبر داد;
استقرار بیش از ۱۵۰ ناجی در سواحل محمودآباد
معاون سیاسی فرمانداری محمودآباد گفت: محمودآباد به عنوان اولین و نزدیکترین شهر ساحلی در مسیر پایتخت کشورمان به مازندران همه ساله با شروع فصل گرما میزبان مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور بالاخص تهران می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد محمدی معاون سیاسی فرمانداری محمودآباد گفت: محمودآباد به عنوان اولین و نزدیکترین شهر ساحلی در مسیر پایتخت کشورمان به مازندران  همه ساله با شروع فصل گرما میزبان مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور بالاخص تهران می باشد که همه ظرفیت های ستاد ساماندهی ساحل شهرستان به منظور حفظ جان مسافران و ارائه خدمات مطلوب تر در شهرهای محمودآباد و سرخ رود بسیج شده اند.

وی گفت: امسال ۷ طرح سالمسازی دریا شامل ۳ طرح در محمودآباد و ۴ طرح در سرخ رود به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران اجرا خواهد شد که تاکید می گردد مسافران از حضور در مناطق شنا ممنوعه خودداری نموده و از طرح های سالمسازی دریا برای شنا استفاده نمایند.

معاون فرمانداری محمودآباد با اشاره به ساماندهی دکه ها در نوار ساحلی گفت: ۵ دکه غیر مجاز در ساحل شهر محمودآباد و سرخ رود تخریب شده و تا کنون هشت پیست مجاز چهارچرخ در ساحل راه اندازی شده و از ۳۵۰ متقاضی مجوز چهارچرخ تا به امروز ۸۰ دستگاه مجوز لازم را اخذ نمودند.

جانشین ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد همچنین از دایر بودن دو طرح سالمسازی دریا در شهرهای محمودآباد و سرخ رود در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: برابر ابلاغ استانی به منظور خدمات رسانی به مسافران این طرح ها دایر و خدمات رسانی خواهند کرد.

محمدی همچنین از راه اندازی ۱۰ ایستگاه تفریحی جهت فعالیت باشگاه ورزشهای آبی در ساحل محمودآباد خبر داد و افزود: از تردد شناورهای غیر مجاز در دریا  جلوگیری بعمل خواهد آمد .

وی تصریح کرد: از سوی شهرداری محمودآباد در طول نوار ساحلی شهر محمودآباد جهت رفاه حال مسافران به طول یک کیلومتر صندلی و سطل زباله نصب شده و همچنین به منظور کاهش تردد خودروها در ساحل و ایجاد ناهنجاریها ، کلیه کوچه های منتهی به ساحل بسته خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.