پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عزیزکمالی در نشست مدیران رسانه های کشور بیان کرد;
دغدغه جدی برای رفع مشکلات مطبوعات وجود داشته باشد
عبدالرضا عزیزکمالی صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه آوای کمال و پایگاه خبری کمال آنلاین گفت: ضرورت دارد مدیران رسانه ها با اتحاد و همدلی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود مطبوعات گام بردارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عبدالرضا عزیزکمالی صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه آوای کمال و پایگاه خبری کمال آنلاین در نشست سالانه و مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی مدیران رسانه کشور که در موسسه نشرآوران معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد گفت: ضرورت دارد مدیران رسانه ها با اتحاد و همدلی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود مطبوعات گام بردارند.

عضو اصلی انجمن مدیران رسانه کشور گفت: باید همه در کنار هم باشیم و یکدیگر را یاری کنیم تا بتوانیم به اهداف صنفی خود دست یابیم.

عزیزکمالی ادامه داد: افزایش یارانه های دریافتی، ساماندهی وضعیت نابسامان کاغذ، حمایت از رسانه های محلی و پیگیری ویژه مشکلات رسانه ها از جمله مطالباتی است که باید در این شرایط نسبت به آن جامه عمل پوشانده شود.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه آوای کمال تصریح کرد: امید است دغدغه جدی از سوی مسئولان برای رفع مشکلات مطبوعات کشور وجود داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.