پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس: قوه‌قضائیه باید مجازات سنگینی برای مسبب حادثه سگ‌گردانی در نظر بگیرد/ برای جامعه اسلامی زشت است که برای نمایش تجدد و مد سگ بگردانند
غلامرضا کاتب، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اتفاق اخیر سگ گردانی در یکی از پارک های تهران که به مجروح شدن یک جوان دانشجو منجر شد گفت: مجازات سنگینی برای این دست حوادث باید درنظر گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

غلامرضا کاتب، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در رابطه با اتفاق اخیر سگ گردانی در یکی از پارک های تهران که به مجروح شدن یک دانشجو منجر شد گفت: مجازات سنگینی برای این دست حوادث باید درنظر گرفته شود.

کاتب نقش قوه قضائیه را در جلوگیری از این دست حوادث مهم ارزیابی کرد و گفت: دانشجوی حادثه دیده باید از جنبه فردی برای این موضوع شکایت کند و قوه قضائیه باید از رویکرد بازدارندگی مجازات سنگینی برای عامل حادثه در نظر بگیرد تا شاهد تکرار این حوادث نباشیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس  با بیان اینکه قوانین بازدارنده در این زمینه وجود دارد افزود: نیروی انتظامی باید در برخورد با این این پدیده زشت اجتماعی و فرهنگی در حال گسترش است محکم و قاطع برخورد کند.

وی با اشاره با اینکه این دست حوادث قطعا امنیت جامعه را تهدید می کند و باید باآنها قاطعانه برخورد کرد گفت: برای جامعه اسلامی ما زشت است که شهروندان حیوانی مانند سگ را در جامعه به عنوان نمایش تجدد و مد بگردانند و برای شهروندان ایجاد مزاحمت نمایند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.