پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه؛
بازگشت تیم بسکتبال با ویلچرشهروند آمل از ارمنستان با جام قهرمانی
تیم بسکتبال با ویلچرشهروند آمل، با کسب مقام قهرمانی در تورنمنت بین المللی جام استقلال کشور ارمنستان، چهارشنبه شب با جام قهرمانی این مسابقات به شهرستان آمل بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تیم شهروند آمل به عنوان نائب قهرمان لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور و نماینده ایران ازسوی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان برای شرکت در اردوی مشترک و تورنمنت بین المللی جام استقلال ارمنستان دراین کشور شرکت و با کسب پیروزی برابر حریفان آسیایی خود قهرمان شد.
اعضای این تیم چهارشنبه شب توسط تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر وجمعی از پیشکسوتان ورزشی در بدو ورود به شهر آمل مورد استقبال قرار گرفتند.
مسعود فلاح سرمربی تیم بسکتبال باویلچرشهروند آمل گفت: این تیم در بازی نخست با نتیجه ۵۸ بر ۲۲ تیم ملی گرجستان را شکست داد و در دومین بازی خود در این تورنمنت برابر تیم ملی ارمنستان میزبان مسابقات با ۵۳ بر ۲۲ پیروز شد.
وی افزود: هرچند برای تیم شهروند این اردو، جنبه تشریفاتی و میدان دادن به جوان تر‌ها بود، اما تیم‌های ارمنستان و گرجستان از بازی منطقی و حساب شده تیم شهروندآمل رضایت کامل را داشتند.
وی یادآور شد، که این تیم با ۱۰ بازیکن، کادرفنی، سرپرست و مسئول تیمی در مجموع با ۱۵ نفر به ارمنستان طی روز‌های ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت در شهر ایروان با تیم ملی ارمنستان اردوی مشترک و نیز جام استقلال این کشور حضور داشت.
فلاح اضافه کرد: که این تیم در دو سال قبل نیز در جام بین المللی پادشاهی در کشور تایلند نیز شرکت کرده بود و جام قهرمانی را کسب کرده بود.
تیم بسکتبال با ویلچرشهروند آمل نیمه دوم اسفندماه پارسال مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچرباشگاه‌های کشور را بر عهده داشت و با اختلاف یک امتیازی با تیم مخابرات اصفهان، جام قهرمانی را از دست داد و تیم اصفهان قهرمان و شهروند آمل نائب قهرمان شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.