پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اعلام جزئیات جشنواره رمضانی برج میلاد
برنامه‌های رمضانی برج میلاد با رویکرد شادی‌های حلال و خانواده محور برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جشنواره شهر رمضان با برنامه ویژه نغمه‌های آسمانی و ختم قرآن توسط شهروندان و قاریان برتر جهان اسلام در غرفه E بخش نمایشگاهی برج میلاد برگزار می‌شود که این برنامه هر شب نیز توسط شبکه رادیویی قرآن ضبط و سپس از همین شبکه پخش خواهد شد.

شهروندان همچنین می‌توانند با حضور در این غرفه علاوه بر ختم قرآن به پویش نغمه‌های آسمانی در فضای مجازی بپیوندند و با هشتگ حال خوب معنوی فضای این ماه را در فضای مجازی گسترش دهند.

برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب

در گالری شرقی برج میلاد نمایشگاه آثار قرآنی به همراه استارتاپ‌های قرآنی برپا خواهد شد. همچنین نمایشگاه عفاف و حجاب،سوغات و صنایع دستی با رویکرد آشنایی با سنت ها، هنر و فرهنگ مردمان ایران زمین در غرفه A بخش نمایشگاهی برج میلاد برپا می‌شود.

جشنواره رمضانی حتی برای کودکان و نوجوان نیز برنامه های خاصی را تدارک دیده است و غرفه بازی و سرگرمی برای گروه سنی کودک و غرفه های رصد نجوم و گریم کودک و اریگامی برای گروه سنی نوجوان برپا کرده است.

برپایی شب شعر حضرت خدیجه (س)

از دیگر بخش‌های برنامه های شهر رمضان برپایی شب شعر حضرت خدیجه (سلام الله علیها) است که این برنامه چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه مصادف با ۱۰ رمضان از ساعت ۱۸ تا ۲۱ با حضور شعرای دینی و آیینی در سالن سعدی برج میلاد برگزار می‌شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.