پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پایان ماجرای فسخ قرارداد برانکو و نارضایتی بازیکنان
باشگاه پرسپولیس در توافق با ایرانسل موفق شد منابع مالی ارزی و ریالی برای پرداخت مطالبات کادرفنی و بازیکنان را تامین کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در شرایطی که طی روزهای اخیر موضوع مربوط به پرداخت مطالبات برانکو و کادر بازیکنان به چالشی برای باشگاه پرسپولیس تبدیل شده بود و حتی گفته می‌شد در صورت عدم پرداخت مطالبات برانکو، او با اعلام این موضوع به فیفا و دریافت نامه مربوط به فسخ قراردادش از این باشگاه جدا خواهد شد، باشگاه پرسپولیس دقایقی پیش از تامین منابع مالی ارزی و ریالی برای پرداختی مطالبات خبر داده است.

طی روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس مذاکرات فشرده خود با اسپانسرها برای حصول منابع مالی را دنبال کرده بود که در این زمینه، با همکاری ایرانسل، امروز ایرج عرب خبر از برطرف شدن این مساله داد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرده منابع مالی برای پرداخت بخش عمده مطالبات ارزی برانکو ایوانکوویچ فراهم آمده و در بازگشت تیم از تاشکند به او پرداخت خواهد شد و باقی آن نیز تا پیش از پایان فصل با او تسویه خواهد شد.

در خصوص بازیکنان نیز باشگاه موفق شده منابع ریالی باقیمانده مطالبات قرارداد آنها را تامین کند و قرار است در دو بخش به آنها داده شود. بخش اول مطالبات پیش از بازی با ماشین سازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت و بخش باقیمانده نیز بعد از دیدار با این تیم، با بازیکنان تسویه خواهد شد.

 

در ادامه نیز باشگاه پرسپولیس در متنی قدردانی خود را بابت صبوری برانکو ایوانکوویچ را اعلام کرده است:

در هفته‌های گذشته برای حل مسائل مالی، جلسات مختلفی در باشگاه تشکیل شده بود و در نهایت جلسات مستمر در دو هفته گذشته با حامیان مالی و پیگیری برای تامین ارز مورد نیاز منجر به نتیجه گردید.

 

به این ترتیب، با تامین ارز مورد نیاز، روز سه‌شنبه نسبت به واریز وجوه مربوط به مطالبات برانکو ایوانکوویچ اقدام می‌شود.

 

باشگاه پرسپولیس در این ارتباط قدردانی خود را از صبوری وفادارانه و متعصبانه سرمربی تیم اعلام می‌کند. با تدابیر صورت گرفته، امیدوار هستیم که ثبات مالی و منابع درآمدی را تا حد زیادی شاهد باشیم که معنای کاسته شدن از دغدغه‌های مالی در مقاطع پیش رو است. همچنین امیدواریم با حضور قدرتمندانه در گام‌های پایانی فصلی که در آن قرار داریم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان شادی به هواداران هدیه شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.