پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه؛
پلمب ۱۴ واحد صنفی متخلف در بابلسر
در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بابلسر پس از تشکیل تیم های اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی و دستگیری 47 نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان شدند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ کارآگاه عبداله رضوانی در تشریح این خبر، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی ، مقابله با عاملان افیونی،سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم های اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی و دستگیری ۴۷ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان شدند .

سرهنگ رضوانی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران در بازدید از محل اختفای متهمان، مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی و مواد مخدر کشف کردند .

وی از توقیف ۷۱ دستگاه خودرو و ۵۱ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت : کشف ۳۷ فقره سرقت شامل سرقت موتورسیکلت، اماکن ،داخل خودرو و سرقت منزل از دیگر موفقیت های اجرای این طرح بوده است .

سرهنگ رضوانی افزود: در این طرح از ۸۰ واحد صنفی بازدید شد که به ۲۵ واحد صنفی تذکر و اخطار پلمب داده شد و ۱۴ واحدصنفی متخلف نیز به علت فعالیت بدون مجوز و یاد عدم رعایت قوانین صنفی و انتظامی پلمپ شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در خاتمه از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.