پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه;
حادثه رانندگی با یک کشته و ۲ مصدوم در شهرستان آمل
رئیس پلیس راه استان مازندران از واژگونی یک دستگاه خودروی آریسان با یک کشته و 2 مصدوم در کمربندی هراز شهرستان آمل خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در کمربندی هراز شهرستان آمل بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ شهرستان آمل به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه که براثر واژگونی یک دستگاه خودروی آریسان با ۳ سرنشین مرد به وقوع پیوست،یکی از سرنشینان این خودرو در دم جان باخت.

سرهنگ قدمی با اشاره به این که ۲ سرنشین دیگر این خودرو نیز مجروح شدند،خاطر نشان کرد: با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند .

وی در خاتمه با بیان این که علت حادثه در دست بررسی است ، خاطرنشان کرد: یکی از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن خواب آلودگی، سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو است .

رئیس پلیس راه مازندران در خاتمه به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضریب ایمنی، فرهنگ اجتماعی خود را به نمایش بگذارند .

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.