پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه؛
افتتاح پنج پروژه عمرانی شهرداری بابلسر مصادف با روز شوراها
آئین افتتاح پنج پروژه عمرانی شهرداری بابلسر در روز نهم اردیبهشت مصادف با روز شورا با حضور مقامات استانی و شهرستانی در بابلسر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در این مراسم که با حضور آیت الله سلیمانی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ، حجت الاسلام قلی پور امام جمعه بابلسر ، سردار نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی ، مهندس حسن نژاد معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ، اسماعیل حسن زاده فرماندار بابلسر ، رضا رحیمی شهردار و اعضاء شورای شهر بابلسر همراه بود همگی از افتتاح این پروژه ها ابراز خرسندی و از توسعه شهر و تلاش اعضاء شورا و شهردار قدردانی کردند .

در ابتدا این مراسم محجوب پروین رئیس شورای شهر بابلسر ضمن خیر مقدم گوی و تشکر از کسانی که در امر توسعه و تعالی شهر بابلسر از گذشته تا به حال کوشیدند قدردانی کرد و ضمن خدا قوت به شهردار بابلسر مهندس رحیمی گفت : خدمات برجسته‌ای که امروز شاهد افتتاح برخی از آنها هستیم از تلاشهای همکارانم در شو رای شهر و شهردار ی بخصوص شهردار محترم مهندس رحیمی در سایه تعامل و تفاهم شهردار و برخی از دستگاه های اجرایست و انشاالله با تعامل و تقاهم هر چه بیشتر بزودی پروژه های بهتری را که در شان مردم شریف بابلسر است احداث خواهیم کرد .

حجت الاسلام قلی پور امام جمعه بابلسر نیز در مراسم افتتاح این پروژه ها ضمن گرامی داشت روز شورا ها گفت : از مسئولانی که روحیه جهادی و انقلابی دارند و به آرمانهای انقلاب خدمت و در سرعت بخشیدن به پروژه های خدمت رسانی به مردم پیشگام هستند تشکر می کنم .

وی همچنین یکی از محورها و سرفصل‌های بیانیه گام دوم انقلاب را عدالت نام برد و افزود : ضرورت رعایت عدالت اجتماعی شهری مد نظر مسئولین باشد و به نقاط محروم توجه بیشتری شود و امکانات عادلانه در محله های مختلف توزیع شود .

مهندس رضا رحیمی شهردار بابلسر هم در مراسم افتتاح این پروژه ها طی سخنانی به مشخصات ۵ پروژه شاخص شهرداری اشاره کرد و گفت :
پل چند منظوره شهید حبیب‌الله‌پور اتصال دو ‌محله شهید طالبی و‌ همت آباد را به هم متصل خواهد کرد که طول آن ۹۳ متر، و عرض آن ۵ متر وعرشه پل: فلزی که با هزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد تومان اجرا شد .

زمان اجرای قسمت پایه و عرشه: ۸۷ روز و هدف از اجراء پروژه بهبود عبور و مرور شهری و سهولت تردد اهالی مناطق شهید طالبی و همت آباد می باشد .
زمین فوتبال با چمن طبیعی به مساحت ۱۸۰۰ متر و با هزینه ای به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در محله بی بی سر روضه با هدف گسترش فضای ورزشی در محله های محروم و تشویق جوانان به ورزش و پر کردن اوقات فراغت و تفریحات سالم راه اندازی شد .

ساختمان شماره ۳ شهرداری بابلسر با هدف انتقال واحدهای موتوری و امانی که جزو واحدهای خدماتی و پر سروصدا در وسط شهر بوده در محله پشت بی بی سر روضه به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع و بنای به متراج ۲۸۰ متر و با ۱ میلیارد تومان هزینه در زمین ستاد مدیریت بحران ساخته شد .

شهردار بابلسر همچنین در خصوص چهارمین پروژه افتتاح شده که مرکز پایش تصویری می باشد اشاره کرد و گفت : این مرکز که در محله کاظم آباد پشت ساختمان جدید شهرداری واقع است در زمینی به مساحت ۳۶۰ متر مربع و با بنای ۱۷۵ متر با هدف کنترل ترافیک شهر و ارتفاع سطح امنیت و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وی در خصوص آخرین پروژه افتتاحی که زمین فوتبال چمن مصنوعی محله قائمیه بود افزود : این چمن مصنوعی در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع با ۲۵۰ میلیون تومان هزینه و با هدف گسترش ورزش در محله ها و تشویق جوانان مستعد طراحی شده که امیدواریم بتوانیم برای پر کردن اوقات فراغت و تفریحات سالم جوانان و مردم قدمی مثبت برداشته باشیم .

مهندس رحیمی در خاتمه گفت : از رئیس و اعضای شورای شهر بخاطر همه همراهی ها و سعه صدری که طی این شش ماه حضورم در شهرداری بابلسر نشان دادند تشکر دارم و بابت تاخیر در‌افتتاح پروژه های فوق از مردم شریف بابلسر عذر خواهی می کنم و اگر در کارهای شهرداری کاستی وجود دارد مسئولیتش با من است و اگر موفقیتی‌دیده میشود بخاطر تلاش شبانه روزی و همت بلند همکاران عزیزم در شهرداری می باشد .

خبرنگار مازندرانه در بابلسر : اسماعیل فلاح

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.