پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طی پیامی در سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
استاندار مازندران انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی را تبریک گفت
استاندار مازندران در سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی را به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

استاندار مازندران در سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی را به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

مقام عالی دولت در مازندران در این پیام همچنین سالروز تاسیس نهاد انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت و از خداوند بزرگ برای همه پاسداران مجاهد و ایثارگر در جای جای ایران اسلامی پیروزی و توفیق آرزو کرد. ‎

متن کامل پیام احمد حسین زادگان، استاندار مازندران به شرح زیر است:

بسمه تعالی

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

انتصاب جنابعالی به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اعطای درجه سرلشکری به جنابعالی از سوی مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا که نشانگر شایستگی و لیاقت شما در عرصه ها و صحنه های خطیر خدمت در نهادهای انقلابی و جهادی بویژه دوران پرشکوه دفاع مقدس است را به جنابعالی تبریک می گویم و از خداوند قادر متعال؛ در سایه سار عنایات حضرت ولیعصر (عج) تداوم توفیق بیش از پیش خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را برایتان مسالت دارم.

این انتصاب که در آستانه سالروز تاسیس نهاد انقلابی سپاه پاسداران از سوی امام راحل صورت گرفته است، نشانگر جایگاه و نقش تعیین کننده این نهاد متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی در تامین امنیت و آسایش کشور است که در همه ادوار فعالیت خود؛ مجاهدانه و در اوج اقتدار و صلابت در کنار سایر نیروهای مسلح؛ دیوار و حفاظ مستحکم و نفوذناپذیری را در مقابل توطئه‌ها و تهدیدات گوناگون بیگانگان و ضد انقلاب در عرصه‌های مختلف ایجاد نموده است.

در این مجال؛ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام سپاه؛ سالروز تاسیس نهاد انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک عرض نموده؛ از خداوند بزرگ برای همه پاسداران مجاهد و ایثارگر در جای جای ایران اسلامی پیروزی و توفیق آرزومندم.

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.