پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبر داد;
دستگیری ۱۱ سارق حرفه ای در آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از اجرای طرح مقابله با سرقت و دستگیری 11 نفر سارق حرفه ای با 16 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی با اعلام این خبر، گفت: در راستای کاهش وقوع سرقت و مقابله با ناهنجاری های اجتماعی، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان آمل، به اجراء در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران انتظامی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری ۱۱متهم به سرقت در عملیاتی ضربتی شدند.

سرهنگ آزادی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان خبر داد و خاطر نشان کرد: این افراد در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده به ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

وی از دستگیری ۱۶ معتاد متجاهر و معرفی آنان به درمانگاه ماده ۱۶ و کمپ های ترک اعتیاد خبر داد و اظهار داشت:یکی از خرده فروشان مواد مخدر نیز دستگیر و مقدار ۳۲۰ گرم مواد مخدر در بسته های آماده فروش از وی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه با بیان این که، امنیت فرآیندی است که همه در تولید آن باید نقش آفرینی کنند از شهروندان خواست: هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.