پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جریان تازه سیل در نگارخانه سوره
سیل مهربانی هنرمندان در حوزه هنری مازندران به راه افتاد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

آثار تنی چند از هنرمندان تجسمی استان با انگیزه فروش به نفع حادثه دیدگان سیل اخیر در نگارخانه سوره این نهاد به نمایش درآمد.
علیرضا پاکبین، مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: همواره آغاز هر نمایشگاهی برای همه ما با شور و هیجان و شادی خاصی همراه بوده است، اما این بار شادی سابق جای خود را به حس همدردی داده و با توجه به حادثه سیل اخیر در کشور و رنج و مشقتی که برخی هم میهنان ما دچار آن شده اند، عده ای از هنرمندان در سراسر کشور و همچنین مازندران عزم خود را جزم کرده اند تا با تمام توان ابراز همدردی کرده و به کمک این عزیزان بشتابند.
وی در ادامه گفت: این نمایشگاه در حال حاضر با ۲۴ اثر هنری (محصول تلاش ۱۲ هنرمند) در رشته های خوشنویسی، گرافیک، نقاشی، نقش برجسته و …پذیرای خیرین علاقمند است و در روزهای آتی تعداد دیگری از هنرمندان نیز آثار خود را به این مجموعه اضافه خواهند کرد.
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران در پایان با ابراز این نکته که عواید فروش این آثار به سیل زدگان اختصاص خواهد یافت گفت: این نمایشگاه حداقل تا ۲۹ فروردین برپا بوده و در صورت فروش آثار، عواید دریافتی با حضور هنرمند صاحب اثر، به نماینده سازمان ذیربط جهت ارسال برای هموطنان سیل زده تحویل میگردد.
پاکبین در پایان از همه علاقمندان و خیرین دعوت کرد تا در این حرکت فرهنگی و انسان دوستانه همراه شوند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.