پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه؛
کشف زمین خواری ۴۵۳ میلیاردی در مازندران
در راستای مقابله بی امان با جرایم اقتصادی و برای حفظ حقوق بیت المال در سال 97، بیش از 39 فقره پرونده زمین خواری در سطح استان مازندران کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران با اعلام این خبر، گفت: در راستای مقابله بی امان با جرایم اقتصادی و برای حفظ حقوق بیت المال، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی در سطح شهرستان های استان طی سال ۱۳۹۷ موفق شدند، بیش از ۳۹ فقره پرونده زمین خواری را در سطح استان کشف کنند.

وی با اشاره به اقدامات فنی و تحقیقات پلیسی از اشراف اطلاعاتی پلیس در این حوزه خبر داد و افزود: با هماهنگی قضائی در این خصوص ۴۴ متهم به زمین خواری شناسایی و دستگیر شدند .

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه بیش از ۴۷۰ هزار متر مربع از اراضی ملی در این حوزه آزاد سازی شد و دست طمعه کاران از بیت المال کوتاه شد ، افزود: برابر اعلام کارشناسان امر ارزش ریالی زمین های آزاد سازی شده بالغ بر ۴۵۳ میلیارد و ۲۶۱ میلیون ریال اعلام شده است.

سردار میرفیضی در ادامه با اشاره به اینکه مبارزه جدی با جرایم اقتصادی از جمله قاچاق کالا و ارز و جرایم مالی از اولویت های پلیس در سال ۱۳۹۸ است، افزود: پلیس در راستای تحقق شعار رونق تولید از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.