پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه؛
ثبت ۴۰ میلیون تردد در جاده های استان مازندران
فرمانده انتظامی استان مازندران از ثبت 40 میلیون تردد در جاده های استان مازندران از آغاز طرح نوروزی پلیس تا پایان روز 17 فروردین ماه خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اعلام این خبر به موفقیت های چشمگیر استان در سال ۹۷ و کسب رتبه های برتر کشوری در اجرای طرح های مختلف انتظامی، ترافیکی و امنیتی، اشاره کرد و گفت: بی شک رمز موفقیت پلیس سه مولفه مهم ولایتمداری، روحیه جهادی و مردم مداری است.

فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه با اشاره به اقدامات  فعالیت های پلیس در طرح نوروزی ۹۸ از آمادگی عملیاتی پلیس در اجرای موفق این طرح خبر داد و افزود: برابر آمارها از آغاز طرح نوروزی پلیس تا روز ۱۷ فروردین ماه ۹۸ بیش از ۴۰ میلیون تردد در جاده های استان به ثبت رسیده است .

سردار میرفیضی با اشاره به ورود بیش از یک میلیون و ۹۰۰ دستگاه خودرو طی این مدت از محورهای شش گانه استان، گفت: میانگین ورود خودرو در این ایام به صورت روزانه ۸۵ هزار دستگاه خودرو بوده است .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به کاهش جانباختگان حوادث رانندگی در استان از آغاز طرح ترافیکی پلیس در استان تا پایان تعطیلات نوروز ۹۸، گفت: بی شک رعایت نظم و قانون مداری از سوی مردم، مسئول سازی دستگاه ها  و پای کار آمدن فرمانداران و حضور موثر پلیس در محورها نقش بسزایی در کاهش و پیشگیری از حوادث رانندگی داشته است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به شعار سال رهبری “رونق تولید”، گفت: رونق تولید نقش بسیار مهمی در افزایش شغل و کاهش بیکاری در جامعه دارد و از جمله مولفه های مهم در کاهش بزهکاری و بروز جرایم و به تبع آن ارتقای امنیت عمومی و اجتماعی در جامعه است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه امنیت پیش نیاز و از مولفه های مهم در تحقق شعار رونق تولید است، افزود: در این حوزه پلیس با تمام توان و قوا با استفاده از همه ظرفیت ها تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال در دستور کار دارند.

سردار میرفیضی در ادامه با اشاره به وقوع بارندگی شدید و سیلاب در مناطق مرکزی و شرقی استان مازندران در واپسین روزهای سال نو، گفت: پلیس اولین دستگاهی بود که ضمن اطلاع رسانی در امر امداد و خدمات رسانی به مردم گرفتار در سیل کمک کرد.

سردار میرفیضی از ارائه خدمات مردم یاری پلیس در بخش های مختلف برای بازسازی و مرمت منازل شهروندان از جمله نقل و انتقال اسباب و اثاثیه منزل، ترمیم و شستشو و اهداء لوازم اولیه مورد نیاز برای زندگی و اسکان آنان در مناطق امن خبر داد .

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان با اشاره به اولویت های پلیس در سال ۹۸،گفت: مبارزه با سرقت های خرد و کلان، مقابله با جرایم اقتصادی به ویژه قاچاق کالا، کاهش جان باختگان حوادث رانندگی و مقابله با موادمخدر از جمله این اولویت ها است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.