پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه؛
حادثه رانندگی در میاندورود ۷ کشته و مصدوم بر جای گذاشت
برخورد یک دستگاه خودروی ال 90 و یک دستگاه خودروی پاترول در شهرستان میاندورود ، 2 کشته و 5 مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه استان مازندران در تشریح این خبر، گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور روستایی  ماکران شهرستان میاندورود بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی گهرباران شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی،افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی ال ۹۰ با یک دستگاه خودروی پاترول &هردو خودرو با ۵ سرنشین& به وقوع پیوست،تمامی سرنشینان خودروی ال ۹۰ و ۲ نفر از سرنشینان خودروی پاترول دچار حادثه شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به این که ۲ نفر سرنشینان خودروی ال ۹۰ به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند، اظهار داشت: سایر مصدومان این حادثه توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند .

قدمی با بیان اینکه علت تامه این حادثه در دست بررسی است، ادامه داد: از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن، سرعت و سبقت غیر مجاز، رانندگی در حالت خواب آلودگی و عدم توجه به جلو است .

وی در خاتمه به کلیه رانندگان وسائط نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن نمایش فرهنگ اجتماعی خود، ضریب ایمنی خود و همراهان را بالا ببرند تا شاهد حوادثی تلخ نظیر این حادثه نباشیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.