پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بخشدار لاریجان آمل خبر داد;
وضعیت آب و هوایی بی سابقه در لاریجان آمل/ریزش سنگ و بهمن در محور هراز/۱۰ روستای لاریجان گرفتار سیلاب
بخشدار لاریجان آمل گفت: حدود 10 روستای لاریجان گرفتار سیلاب هستند که تمامی امکانات برای کمک به هم وطنانمان بکارگیری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رضا مقدم بخشدار لاریجان شهرستان آمل در پی وقوع سیلاب در بخش لاریجان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه گفت: وضعیت آب و هوایی بی سابقه ای در بخش لاریجان وجود دارد و حدود ۱۰ روستار گرفتار سیلاب هستند.

وی در ادامه افزود: تمامی امکانات و نیروها برای کمک به اهالی روستاهای گرفتار سیل به کار گیری شده است و همه دستگاه ها پای کار هستند.

مقدم در ادامه بیان کرد: ریزش سنگ و گل و لای حاصل از سیلاب مسیرهای منتهی به روستاهایی مثل ناندل، لوت، شمس آباد و … را مسدود کرده است ولی ما با تمام توان مشغول امداد رسانی مناسب هستیم.

این مقام مسئول تاکید کرد: تمامی پرسنل خدوم و زحمتکش اداره راه و ترابری، حمل و نقل جاده ای، اورژانس، آتش نشانی، پلیس، دهیاران و … در آماده باش کامل هستند تا بهترین خدمات را ارائه دهند و تا پایان وضع موجود به مردم این اطمینان را می دهیم در کنارشان خواهیم بود.

بخشدار لاریجان تصریح کرد: جاده هراز نیز به علت ریزش سنگ و بهمن مسدود می باشد و هیچ حمل و نقلی در این جاده تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد.

وی گفت: صبح امروز ریزش بهمن در ورودی تونل تکاور اتفاق افتاد و غیر از این، تونل های شماره ۶ و ۷ و همینطور تونل جدید احداث شده نیز وضعیت نامناسبی دارند.

مقدم در پایان مطرح کرد: خوشبختانه تا به حال خسارات جانی گزارش نشده است و خسارات مالی نیز باید پس از اتمام وضع موجود بررسی شود .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.