پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد مازندران اعلام کرد;
برگزاری ۳۰ جشنواره فرهنگی و هنری در مازندران
محمود شالویی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد خدمات سفر مازندران اظهار کرد: تاکنون بیش از 30 جشنواره فرهنگی و هنری در شهرستان‌های استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمود شالویی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد مازندران در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد خدمات سفر مازندران اظهار کرد: تاکنون بیش از ۳۰ جشنواره فرهنگی و هنری در شهرستان‌های استان برگزار شد.
وی افزود: تاکنون بیش از ۸۰ موسیقی زنده اجرای صحنه‌ای در شهرهای گوناگون استان برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: بخشی از عواید حاصله از سوی هنرمندان به کمک به سیل زدگان اختصاص یافت و بازدید از برخی از خانواده‌های هنرمندان که در سیل اخیر خسارت دیدند، بازدید به عمل آمد.
شالویی بیان کرد: علاقمندان همچنان مشتاق به بازدید از جشنواره‌های فرهنگی و کنسرت‌ها هستند و پیش بینی می‌کنیم طی روزهای آتی، سایر برنامه‌های فرهنگی ما با استقبال مسافران و گردشگران مواجه شود.
وی اعلام کرد: از ۲۷ اسفندماه ۹۷ تا پایان روز دهم فروردین امسال، بیش از ۶۵ هزار نفر از کنسرت‌های موسیقی و بیش از ۳۰ هزار نفر از گیشه‌های سینما، بلیت تهیه کردند.
مدیرکل ارشاد مازندران یادآور شد: برنامه‌های ما باید متناسب با آیین‌های سنتی ما و فرهنگ دینی و اسلامی ما باشد و همه باید کمک کنیم تا به بهترین نحو اجرا شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.