پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به قلم سمانه قلی پور؛
چهارشنبه شورررررررررررررری !!!
البته باید عنوان کرد، چهارشنبه سوری به تنهایی و بدون هیچ تلاش زیادی بعد از پراید دومین سلاح کشتار جمعی ایرانیان محسوب می شود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 

به ته مانده سال رسیده ایم و این قانون که اجسام از هر آنچه به شما فکر می کنید نزدیک تر می شوند به صورت سیستماتیک در درونتان نهادینه خواهد شد، یکی از این اجسام ترقه های چهارشنبه سوری هستند، بطوری اگر تانگ چیفتن هم سوار شوید محال ممکن است از تیرهای خودی و ناخودی جان سالم در ببرید.

ترقه های چهارشنبه سوری که از ۲۹ دی ماه شروع و تا روی جنگ های صلیبی را کم نکند ول کن ماجرا نخواهد بود، بطوری هر سال براساس سیستم  تصاعدی تعداد متد های آن بالا می رود که قیمت اقلام شب عید خواهد رفت.

همه در تلاش هستند این آیین که از گذشته به ارث رسیده را بیشتر محافظت کنند و هر چه انسان اصیل تری باشند، بیشتر تلاش می کنند و تا جای این تعصب از حالت آرمانی بالفعل می شود که طحال و پی طرف را تا سه روز جمع کنند باز هم بقایایی از خود بر روی سنگ فرش های خیابان  باقی خواهد گذاشت.

البته این فاجعه ملی در کشف استعداهای افراد نیز بی تاثیر نخواهد بود، افرادی که نهایت معلوماتش به انواع ترکیبی شادی پس از گل می رسید با ساخت مواد چهارشنبه سوری و عملیاتی کردن آن  تو دهنی محکمی به کیم جونگ اون خواهند زد و سرگئی شویگو استعفا خواهد داد.

وضعیت کوچه ما تو چهارشنبه سوری ها به طوریه که اگه کیم جونگ اون، بمب هیدروژنی شو با موفقیت ازمایش می کرد تلفاتش کمتر بود، حتی تو دو هفته آخر سال با یه اتوبوسی بازماندگان بمباران اتمی هیروشیما میان تو کوچه ما، برای تجدید خاطرات شون.

محققان، مراسم چهارشنبه سوری را اینطور تعبیر کرده اند که این آتش برای سوزاندن مشکلات و دفع چشم زخم ها بوده است و از آنجا که ما از دیرباز در رشد و ارتقای مشکلات پیشرفت چشم گیری داشتیم در سبک چهارشنبه سوری مان بی تاثیر نبوده است و اگر همینطور به تلاشمان ادامه دهیم می توانیم در یادآوری بمباران اتمی هیروشیما سهم بسزایی داشته باشیم، البته باید عنوان کرد این واقعه به تنهایی و بدون هیچ تلاش زیادی بعد از پراید دومین سلاح کشتار جمعی ایرانیان محسوب می شود .

حتی اگر گلادیاتور هستید و یا از جنس سخت پوستان، باید بخاطر داشته باشید این روزها حتما یک شلوار خمره ای مخصوص پرش با مانع را بر تن کنید تا بتوانید به راحتی گرخیده و به جمع بازماندگان چهارشنبه سوری نائل شوید در غیر این صورت کائنات پوزخند چندش آوری به شما خواهد زد .

این چهارشنبه سوری، فاجعه ملی ایرانیان، که هر سال دهه شصتی ها را کمی شلخته منقرض می کند توانسته کمی از ابرچالش های موجود جامعه بکاهد و کور سوی امیدی برای این قطار تدبیر روشن کند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.