پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس جوان خانه جوان آمل گفت؛
مسئولین آملی جوانان را جدی بگیرند
سینا هدایت آملی،رئیس جوان خانه جوان شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه،از وظایف خانه جوان آمل گفت و تقویت روحیه مطالبه گری در جوانان را مهم ترین دغدغه خانه جوان اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سینا هدایت آملی،رئیس خانه جوان شهرستان آمل،درباره هدف افتتاح خانه جوان گفت:خانه جوانان با هدف ارتقای سطح توانمندی جوانان،گسترش کمی و کیفی سمن ها و حمایت از فعالیت های آنان،حساس سازی افکار عمومی و گفتمان سازی موضوع جوانان به عنوان یک اولویت اصلی مسوولان و بخش های مختلف جامعه با کارکردهای آموزشی،مشاوره ای ،کارآفرینی،سازماندهی و نشاط آفرینی،در سال ۱۳۹۷راه اندازی شد و با توجه به اینکه آمل پتانسیل زیادی در حوزه جوانان دارد،امیدواریم اتفاقات خوبی در این عرصه رخ دهد.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای اولین اقدام خانه جوان،افزود: تا زمانی که برای یک سازمان هدفی مشخص نشود، آن سازمان نمی‌داند به کجا می‌خواهد برود و اگر هدف مشخص شود، ولی برنامه‌ریزی نشود، آن سازمان نمی‌داند چگونه به آن هدف برسد. بنابراین هر سیستمی که خواهان موفقیت است، باید اهدافی مشخص داشته باشد و نحوه و زمان رسیدن به آن هدف را تعیین کند تا بر اساس برنامه تهیه شده به‌سوی اهداف مورد نظر پیش برود و همواره ناظر بر حرکت خود باشد تا انحرافات احتمالی را شناسایی و تعدیل کند و نهایت سعی و تلاش تیم خانه جوان بر این است که اولین قدم خود را با برنامه ریزی دقیق و با قدرت بالایی بردارد.

هدایت ادامه داد:خداروشکر افتتاحیه خانه جوان با حضور مسئولین و جوانان به خوبی برگزار شد و امیدوارم توجه و حمایت های مسئولین ادامه دار باشد و فقط به مراسمات مربوط به خانه جوان بسنده نشود و همچنین بعد از ایام نوروز ۱۳۹۸ جلساتی با بخشدارهای شهرستان امل خواهیم داشت تا برنامه ریزی هایی برای همه جوانان آملی که شایسته ترین هستند،انجام شود.

رئیس جوان خانه جوان آمل،تصریح کرد:آمل با پیگیری هایی که صورت گرفت،اولین رتبه در حوزه جوانان استان مازندران را کسب کرد و برای ارتقا سطح کیفی فعالیت در عرصه جوانان نیازمند حمایت ها و توجه بیشتر مسئولین هستیم و انتظار می رود تا بودجه معقولی برای فعالیت  های خانه جوان در نظر گیرند زیرا هر نهاد یا فعالیتی برای حرکت رو به جلو نیاز به بودجه مالی دارد و با توجه به این امر انتظار ما از اداره ورزش و جوانان و دیگر مسئولین این است که بودجه ای برای خانه جوان آمل در نظر بگیرند تا کارها به نحو احسن انجام گیرد.

سینا هدایت،پیگیری های مربوط به بحث ازدواج و طلاق جوانان را وظیفه خانه جوان دانست و بیان کرد:خانه جوان آمل اگر مورد حمایت قرار گیرد اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد و آسیب های اجتماعی و مشکلات بسیاری حل می شود اما اگر مسئولین وقت کنند و دغدغه مند باشند کارهای بزرگی انجام می شود و من قول می دهم پس از یک سال،آمل یکی از شهرهایی خواهد شد که در عرصه جوان  پیشرفت چشمگیری می کند.

وی ادامه داد:تیم هیئت رئیسه خانه جوان تا پایان سال ۱۳۹۷ تشکیل می شود  و از حضور بانوان هم استفاده خواهیم کرد و مژده ای که به جوانان آملی می دهم این است که وام کارآفرینی جوانان توسط خانه جوان پیگیری خواهد شد و نهایت سعی  و تلاش تیم خانه جوان آمل در راستای بهبود وضعیت جوانان آملی است.

رئیس خانه جوان شهرستان آمل در پایان خاطرنشان کرد:مسئولین آملی با اینکه  وعده های نافرجامی دارند اما نسبت به مسئولین دیگر شهرهای استان مازندران عملکرد بهتری را در حوزه جوانان از خود نشان دادند اما بهتر است فاصله حرف و عمل مسئولین کمتر شود و به جوانان با دیدگاه بهتری بنگرند و جوانان را فرصت بدانند که اگر  خانه جوان حمایت شود می تواند به خوبی  در این راستا مثمر ثمر باشد و اتفاقات خوبی را برای شهر رقم بزند.

 خبر : مبینا ابراهیمی مقدم

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.