پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

انتقاد لواندوفسکی از کوواچ: خیلی دفاعی بازی کردیم
رابرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ بعد از شکست 3-1 این تیم مقابل لیورپول و حذف از لیگ قهرمانان اروپا به انتقاد شدید از تاکتیک‌های تیمش پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بایرن مونیخ دیشب در استادیوم خانگی‌اش آلیانز آرنا، در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف لیورپول رفت اما با دو گل سادیو مانه و تک‌گل ویرژیل فن‌دایک با نتیجه ۳-۱ مغلوب قرمزهای آنفیلد شد تا با چمپیونزلیگ خداحافظی کند. اما در پایان بازی، رابرت لواندوفسکی، مهاجم و ستاره بایرن در اقدامی عجیب به انتقاد شدید از تاکتیک‌های تیمش پرداخت.

لواندوفسکی در پایان بازی، ضمن گفتگو با خبرنگاران مدعی شد رویکرد تیمش چه در بازی رفت مقابل لیورپول و چه در بازی برگشت، بیش از حد منفی بوده است.

لواندوفسکی در این باره گفت:” بله شکی نیست که ما می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم. ولی به نظرم، ما در هر دو بازی بیش از حد دفاعی بازی کردیم”.

مهاجم بایرن مونیخ در ادامه گفت:” ما سعی نکردیم رو به جلو حرکت کنیم و به حریف فشار بیاوریم تا موقعیت‌های گلزنی خلق کنیم. چه در بازی اول و چه امشب. ما خیلی ریسک نکردیم درصورتیکه امشب داشتیم در خانه خودمان بازی می‌کردیم. به نظر من علت اینکه لیورپول توانست ما را شکست بدهد، همین بود”.

لواندوفسکی در ادامه اظهاراتش اضافه کرد:” ما بیش از حد در زمین خودمان خیمه زده بودیم و ترسیدیم دست به ریسک بزنیم. من واقعا دلیلش را نمی‌دانم. البته ما خودمان سعی کردیم به لیورپول فشار بیاوریم ولی در زمان حمله اغلب اوقات دو در مقابل چهار بودیم و به همین خاطر نتوانستیم کار زیادی از پیش ببریم”.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.